U-Downlight122

U-Downlight122 LED to model oprawy do montażu podtynkowego w suficie. Zbudowany z aluminium doskonale odprowadzającego ciepło oraz diod COB charakteryzujących się wysoką jakością i skutecznością. Nowoczesna oprawa regulowana w poziomie o 355 stopni oraz w pionie o 30 stopni, aby skierować strumień światła w konkretne miejsce czy na konkretny obiekt. Świetnie sprawdza się do ogólnych zastosowań w sklepach, butikach, marketach, hotelach, w oknach i halach wystawowych gdzie szczególnie chcemy wyeksponować dany obiekt. Uniwersalne zastosowanie także w obiektach użyteczności publicznej i zakładach pracy – tylko do użytku wewnętrznego w pomieszczeniach nie zapylonych i bez wilgoci…

  • COB LED

  • CRI(Ra80)

  • Wysoka wydajność oświetlania do 100 lm/W

  • PF>0,9

  • Nowoczesny wygląd i estetyka

  • Moc 18W, 25W, 35W i 42W

  • Strumień świetlny : do 3780lm (42W, 4000 i 5000K)

  • Napięcie wejściowe AC200~240V

  • Stopień ochrony IP20

Dane techniczne

Nowoczesna opraw do wbudowania typu downlight U-Downlight122 LED to idealne rozwiązanie dla sklepów, marketów, butików, okien i hal wystawowych. Jej uniwersalność pozwala także na zastosowanie w wielu innych miejscach użyteczności publicznej, domach czy pomieszczeniach biurowych i reprezentacyjnych w miejscach pracy. Konstrukcja lampy składa się z trwałych i dobrej jakości materiałów. Obudowa z aluminium nie pozwala na zatrzymanie ciepła, a dioda LED COB gwarantuje skuteczność świetlną na lata. U-Downlight122 LED to oprawa typu downlight godna XXI wieku.

Oprawa U-Downlight122 LED to unikalny styl i funkcjonalność w oświetleniu

Niepowtarzalny styl i nowoczesny design to główne cecha, która wyróżnia oprawę U-Downlight122 LED na tle innych opraw typu downlight do montażu podtynkowego. Dodatkowa opcja ściemniania Triac powoduje większą wygodę i funkcjonalność w użytkowaniu oprawy. Trzy kąty rozsyłu światła do wyboru 25, 45 i 60 stopni oraz regulacja ustawienia oprawy w poziomie o 355 stopni i w pionie o 30 stopni pozwalają na idealne dopasowanie oświetlenia w danych pomieszczeniu. Oprawa do wbudowania U-Downlight122 LED posiada w zestawie także zewnętrzny zasilacz, którego trwałość sięga 50000 godzin pracy. Oprawa podtynkowa U-Downlight122 LED zbudowana jest z przyjaznych dla środowiska aluminium i poliwęglanu PC, może pracować w temperaturach od – 20 st.C do + 45 st.C. Uniwersalny biały kolor RAL9016 oprawy jest nakładany proszkowo na jej powierzchni. Dodatkowym atutem oprawy U-Downlight122 LED jest bardzo prosty montaż, jednak powinien być przeprowadzony przez profesjonalnego elektryka.