Canon

Canon LED to oprawa wewnętrzna typu downlight, która przyjmuje prostą konstrukcję i stylowy wygląd. Instalacja jest bardzo łatwa, może być na zawiesiu ( Canon A LED ) lub natynkowa ( Canon B LED ). Drut zawiesia to potrójny rdzeń z linką owinięty tkaniną co daje większą wytrzymałość na rozciąganie i ułatwia instalację w porównaniu do drutu stalowego. Oprawa jest odporna na korozję dzięki aluminiowemu radiatorowi w procesie utleniania strumieniowo-ściernego, a to też wpływa na lepsze rozpraszanie ciepła. Diody LED COB o wysokim prześwicie, sterownik wbudowany, niezależny i wymienny co zapewnia przyjazną konserwację. Wysokie bezpieczeństwo dzięki ochronie przeciw zwarciom i przepięciom. Canon LED występuje w dwóch kolorach RAL9016- Biały oraz RAL9005 – Czarny. Dzięki tym wszystkim cechom oprawa Canon LED ma szerokie zastosowanie wszędzie tam gdzie potrzeba nie wpuszczanej w sufit, stylowej i nowoczesnej oprawy typu downlight wewnątrz pomieszczeń.

  • COB LED Chip

  • CRI(Ra80)

  • Wysoka wydajność oświetlania do 111 lm/W

  • PF>0,9

  • Nowoczesny wygląd i estetyka

  • Moc  10W, 18W i 25W

  • Strumień świetlny : do 2765lm (25W, 4000 i 5000K)

  • Napięcie wejściowe AC100~240V, dla ściemnialnych AC230V

  • Stopień ochrony IP20

  • Do wyboru w kolorach RAL9016 i RAL9005

Dane techniczne

Poszukiwania alternatywnych form oświetleniowych bywają dość trudnym zadaniem, dlatego można skorzystać ze sprawdzonej i pewnej propozycji produktowej. Właśnie taka jest nasza oferta, więc warto postawić choćby na oprawę natynkową Canon LED. Została ona stworzona przy użyciu solidnych oraz trwałych materiałów, co przekłada się na zdecydowanie dłuższą żywotność tego sprzętu. Szereg właściwości funkcjonalnych jest uzupełniony atrakcyjnym wyglądem, więc produkt odnajdzie się w każdej aranżacji przestrzennej. Na tle innych ofert rynkowych wyróżnia go także konkurencyjna cena. Nic dziwnego, że taką oprawę można spotkać w mieszkaniach, domach, restauracjach, klubach, kawiarniach, galeriach czy innych instytucjach. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji przyszłego nabywcy, związanych choćby z całościowym wystrojem danego wnętrza.

Oprawa natynkowa Canon LED – przyjazna konstrukcja

Przedstawiona oprawa natynkowa Canon LED jest przede wszystkim bardzo prosta w instalacji. W tym obszarze istnieją opcje: na zawiesiu (Canon A LED) lub natynkowa (Canon B LED). Ważna jest także charakterystyka drutu, ponieważ to potrójny rdzeń z linką, owinięty tkaniną. W rezultacie można osiągnąć większą wytrzymałość na rozciąganie oraz dużo łatwiejszy montaż sprzętu. Kolejnymi właściwościami wartymi podkreślenia są: odporność na korozję i lepsze rozpraszanie ciepła w stosunku do standardowych modeli. Jest to osiągalne także dzięki aluminiowemu radiatorowi, poddanemu procesowi utleniania strumieniowo-ściernego. Oprawa odznacza się łatwością w codziennym utrzymaniu, a także ewentualnej konserwacji. Gwarantują to diody LED COB o wysokim prześwicie oraz wbudowany i wymienny sterownik.

Oprawa natynkowa Canon LED to gwarancja bezpieczeństwa

Klienci mogą także wybierać pomiędzy białym i czarnym kolorem oprawy natynkowej Canon LED. Są to najbardziej popularne barwy, które stosunkowo łatwo można dopasować do określonego designu wnętrza. Cieszą się więc sporą popularnością wśród nabywców doceniających ich walory wizualne. Produkt posiada kompleksową ochronę zapobiegającą potencjalnym zwarciom czy przepięciom. Jest to ogromnie istotne, gdyż stanowi o bezpieczeństwie człowieka. Na przykład pracownicy biurowi czy też sprzedawcy muszą mieć zapewniony odpowiedni komfort działania. Ci drudzy liczą także na właściwą ekspozycję swoich towarów, a prezentowane oświetlenie spełnia to zadanie. Oprawa natynkowa Canon LED może kojarzyć się z umiarkowaniem, czystością i minimalizmem. Wszyscy zainteresowani powinni wcześniej zapoznać się ze szczegółową specyfikacją techniczną, która potwierdzi przedstawione fakty.