Cyklop

Cyklop LED to oprawy downlight do montażu natynkowego, wielowarstwowa obudowa w kolorze czarnym z aluminium ADC12 doskonale odprowadza ciepło. Odbłyśnik ze współczynnikiem odbicia do 88%, diody LED COB, regulowana głowica – w poziomie 350 stopni, w pionie 25 stopni. Oczywiście wbudowane zasilacze dla wersji ściemnialnej oraz nieściemnialnej..

  • LED COB

  • CRI(Ra80)

  • Wysoka wydajność oświetlania do 117 lm/W

  • PF>0,9

  • Nowoczesny wygląd i estetyka

  • Moc 6W, 10W i 20W

  • Strumień świetlny do 2350lm (20W, 4000K)

  • Napięcie wejściowe AC100~240V

  • Stopień ochrony IP20

Dane techniczne

Funkcjonalna i estetyczna oprawa natynkowa Cyklop LED jest odpowiedzią na potrzeby konkretnej grupy klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą produktową i wyboru idealnego sprzętu. Nasi klienci mogą być pewni, że został on stworzony z niezawodnych materiałów, w oparciu o zaawansowane technologie. Dzięki temu będzie mógł posłużyć przyszłemu posiadaczowi przez długie lata. Zakres wykorzystania takiej oprawy jest bardzo szeroki. Można ją spotkać w biurach, mieszkaniach, lokalach gastronomicznych czy wielu instytucjach. Wszystko zależy od specyfiki danego pomieszczenia i jego przeznaczenia. Warto zapoznać się ze wszystkimi możliwościami produktu, ponieważ znacząco zwiększy to opcje jego użycia. W razie potrzeby można skorzystać z fachowego poradnictwa zakupowego, które pomoże w ostatecznym wyborze.

Oprawa natynkowa Cyklop LED – nowoczesny design produktu

Przedstawiony sprzęt niewątpliwie wyróżnia się nowoczesnością oraz stylowym wyglądem. Taka oprawa natynkowa Cyklop LED doskonale dopełni wystrój każdej przestrzeni. Już na etapie projektowania produktu uwzględniono bowiem najnowsze trendy, które nie stracą na aktualności przez najbliższy czas. Każdy nabywca może oczywiście zdecydować się na konkretną wersję kolorystyczną. Najpopularniejszymi barwami są bez wątpienia czarna i biała, które trzeba dopasować do ogólnej koncepcji określonego wnętrza. Ewentualna pomoc dekoratora może ułatwić również taką decyzję zakupową. Zaprezentowana oprawa daje więc bogaty wachlarz możliwości aranżacyjnych, z którego zdecydowanie należy skorzystać. Dodatkową zaletą jest też niewielka waga, co przekłada się na łatwość montażu. Ten praktyczny wymiar wpływa bezpośrednio na kwestie wizualne.

Oprawa natynkowa Cyklop LED to wysoka wydajność oświetleniowa

Skoncentrowanie na walorach użytkowych oprawy natynkowej Cyklop LED sprawia, że warto przybliżyć konkretne aspekty. Przede wszystkim sprzęt doskonale odprowadza ciepło, dzięki wielowarstwowej obudowie z aluminium ADC12. Wśród elementów składowych oprawy jest też odbłyśnik ze współczynnikiem odbicia do 88%, diody LED COB oraz regulowana głowica. W przypadku tej ostatniej poziom w pionie wynosi 25 stopni, natomiast w poziomie aż 350. Produkt posiada też niezawodne, wbudowane zasilacze, które są uzupełnieniem zarówno wersji ściemnialnej, jak i nieściemnialnej. Oprawa generuje strumień świetlny do 2350 lm, a ostateczny efekt jest w pełni przyjazny dla odbiorcy. Wszystkie osoby przebywające w pobliżu tego źródła światła powinny czuć się optymalnie oraz komfortowo. Nie zostaną więc przytłoczone zbytnią intensywnością oddziaływania oprawy.