Dekor

Dekor LED to liniowe oprawy, które są idealną alternatywą dla lamp standardowych świetlówkowych. Z uwagi na swój stylowy i elegancki wygląd znajdują zastosowanie w biurach, salach konferencyjnych, hotelach, szkołach, itd. Dostępne w trzech mocach i rozmiarach 20W – 922mm, 40W – 1222mm i 60W – 1622mm. Instalowana na zawiesiach, z wydrążoną konstrukcją rozsyła światło w dół i ku górze tworząc przyjemną atmosferę..

  • 2835 SMD LED

  • CRI(Ra80)

  • Wysoka wydajność oświetlania do 97 lm/W

  • PF>0,9

  • Nowoczesny wygląd i estetyka

  • Moc 20W, 40W i 60W

  • Strumień świetlny do 5800lm (60W, 4000K)

  • Napięcie wejściowe AC200~240V

  • Stopień ochrony IP20

Dane techniczne

Przedstawiona opcja oświetleniowa cieszy się popularnością wśród naszych klientów. Wszystko z uwagi na konkretne właściwości produktu, dzięki którym oprawa biurowa Dekor LED doskonale spełnia swoją funkcję. Trzeba podkreślić, że dodatkowym atutem jest konkurencyjna cena, która zachęca do zakupu. Charakterystyka tego artykułu sprawia, że wykorzystują go raczej odbiorcy instytucjonalni. Spełnia on bowiem ich potrzeby oraz oczekiwania, zapewniając między innymi właściwy poziom doświetlenia przestrzeni, atrakcyjny wygląd wizualny, a także pewną uniwersalność zastosowania. Widać zatem, że będzie to słuszna i w pełni racjonalna decyzja zakupowa, ponieważ taka inwestycja powinna posłużyć przez wiele lat. Oprawa cechuje się ponadprzeciętną trwałością oraz solidnością materiałową, a więc jest niezawodna pod kątem użytkowym. Suma atutów jednoznacznie przemawia za takim wyborem!

Oprawa biurowa Dekor LED – stylowa i elegancka

Nie bez znaczenia jest oczywiście unikalny design, który przyciąga wzrok oraz uwagę potencjalnych nabywców. Pierwszy kontakt z prezentowanym produktem wywołuje jedynie przyjemne odczucia. Całości dopełniają również zalety funkcjonalne oprawy biurowej Dekor LED. Jednak to nowoczesność wizualna wpływa w dużej mierze na fakt, że wyrób ten jest chętnie wybierany przez kolejnych klientów. Warto dodać, że oprawa stanowi idealną alternatywę dla standardowych lamp świetlówkowych. Wiele rozwiązań z biegiem lat staje się dość archaicznych, stąd jest to idealny czas na zmianę wystroju wnętrza, a co za tym idzie, także wyposażenia. Oprawa posiada wydrążoną konstrukcję, dzięki czemu rozsyła światło w dół i ku górze, tworząc wyjątkowo przyjemną atmosferę. Jest instalowana na zawiesiach, a prezentuje to szczegółowo instrukcja montażowa.

Szerokie zastosowanie oprawy biurowej Dekor LED

Ten klasowy produkt jest dostępny w trzech mocach i rozmiarach: 20 W – 922 mm, 40 W – 1222 mm i 60 W – 1622 mm. Generuje strumień świetlny do 5800 lm. Całościowe parametry wpływają oczywiście na zakres wykorzystania oprawy biurowej Dekor LED. Jest on bardzo szeroki, a dotyczy przede wszystkim instytucji publicznych, firm komercyjnych oraz wyspecjalizowanych zakładów. Popularność tego wyrobu wynika właśnie z jego indywidualnych cech użytkowych w połączeniu z atrakcyjnym designem. Stąd taką oprawę można spotkać w szkołach, hotelach, salach konferencyjnych czy biurach. Zresztą uzupełniającymi wyróżnikami są także: długa żywotność, stosunkowo niewielka waga oraz szeroki zakres temperatury pracy. Produkt musi gwarantować stabilność i niezawodność działania, by taka inwestycja była rzeczywiście racjonalna oraz w pełni zdroworozsądkowa.