Kompakt

Kompakt LED to kolejny przykład na zapotrzebowanie rynku w związku z wymianą standardowych opraw świetlówkowych na rozwiązania energooszczędne i przyjazne dla środowiska. Oprawa Kompakt LED instalowana jest natynkowo, kąt rozsyłu wiązki światła 120 stopni, posiada 3 wersje 20W (600mm), 40W (1200mm) i 50W (1500mm). Obudowa aluminiowa odprowadza ciepło, a klosz z PC zapewnia bardzo dobrą przepuszczalność światła. Stopień ochrony modułu LED IP54 co przekłada się na zastosowanie również w miejscach wilgotnych. Do tego IK08 dla ochrony przeciw wstrząsom..

  • 2835 SMD LED

  • CRI(Ra80)

  • Wysoka wydajność oświetlania do 110 lm/W

  • PF>0,9

  • Nowoczesny wygląd i estetyka

  • Moc 20W, 40W i 50W

  • Strumień świetlny do 5500lm (50W, 5000K)

  • Napięcie wejściowe AC100~240V

  • Stopień ochrony IP20 i IK08 (IP54 dla części z modułem LED)

Dane techniczne

Duża konkurencja na rynku oświetleniowym sprawia, że klienci mogą mieć problem z ostatecznym wyborem. Dlatego należy zdecydować się na sprawdzoną i pewną propozycję produktową, która odznacza się przede wszystkim wysoką jakością. Właśnie taka jest nasza oferta, a jednym z ciekawszych artykułów jest choćby oprawa listwowa Kompakt LED. Do jej stworzenia zostały wykorzystane jedynie trwałe oraz wytrzymałe materiały, co gwarantuje ponadprzeciętną żywotność eksploatacyjną. Jest to bardzo istotne, gdyż taki argument przekonuje przyszłego nabywcę o pełnej racjonalności zakupu. Kolejnym powodem są, rzecz jasna, cechy indywidualne tej oprawy, które można poznać choćby poprzez analizę parametrów technicznych sprzętu. Jest to odpowiedź rynku na zapotrzebowanie w związku z wymianą standardowych opraw świetlówkowych na opcje energooszczędne.

Oprawa listwowa Kompakt LED – w trosce o środowisko naturalne

Zmniejszone zużycie prądu to nie tylko wymierne oszczędności finansowe, ale także pożytek dla natury. Warto pamiętać o dodatkowych korzyściach, gdyż przekładają się one czasem na komfort życia wielu osób. Oprawa listwowa Kompakt LED bywa spotykana przede wszystkim w firmach i zakładach, ponieważ może oświetlać korytarze, wejścia czy konkretne wnęki. Trzeba zaznaczyć, że produkt cechuje się atrakcyjną estetyką, która bez problemu odnajdzie się w określonej koncepcji wystroju. Nie należy spodziewać się awangardowego i odważnego designu, lecz raczej umiarkowanej i stylowej nowoczesności. Z uwagi na zastosowane materiały, oprawa jest też spotykana w miejscach narażonych na ewentualne oddziaływanie wilgoci. Niestraszne będą jej zatem nawet wymagające warunki przemysłowe, ponieważ taki sprzęt doskonale spełni swoje zadanie.

Oprawa listwowa Kompakt LED – właściwości funkcjonalne

Duże znaczenie mają konkretne walory użytkowe oprawy listwowej Kompakt LED. Jest ona instalowana natynkowo i posiada kąt rozsyłu wiązki światła 120 stopni. Występują też trzy wersje przedstawionego produktu: 20 W (600 mm), 40 W (1200 mm) i 50 W (1500 mm). Jego aluminiowa obudowa doskonale odprowadza ciepło, a klosz z PC zapewnia bardzo dobrą przepuszczalność światła. To nie koniec ważnych właściwości funkcjonalnych, gdyż stopień ochrony modułu LED IP54 umożliwia zastosowanie oprawy w miejscach wilgotnych. Nawet trudne warunki eksploatacyjne nie wpłyną więc na jej optymalne działanie. Z kolei stabilność zapewnia IK08, a produkt posiada pełną ochronę przeciw potencjalnym wstrząsom. Całość zalet przemawia za taką inwestycją, gdyż zakup z pewnością spełni oczekiwania przyszłego klienta. Oprawa listwowa Kompakt LED jest zdecydowanie klasowym wyrobem!