Piastrella 

Oprawa Piastrella została zaprojektowana dla montażu na zwieszakach. Kąt rozsyłu światła to 270 stopni, 60% wartości strumienia światła wysyła w dół, a resztę 40% lumenów ku górze tworząc wyjątkową atmosferę świetlną w pomieszczeniu. Podwójna listwa zasilająca wyposażona w diody SMD LED o wysokiej jasności w wysokiej jakości renderingu i najwyższej jakości LGP zapewniające wyjątkowo jednolite oświetlenie. Oprawa prezentuje się modnie i elegancko z unikalnym zakrzywionym profilem. Znajduje zastosowanie w pomieszczeniach biurowych, budynkach użyteczności publicznej, obiektach mieszkalnych i wielu innych…

  • SMD LED Chip

  • CRI(Ra80)

  • Wysoka wydajność oświetlania do 80 lm/W

  • Kontrola przygaszania ( opcjonalnie )
  • PF>0,9

  • Nowoczesny wygląd i estetyka

  • Moc 20W, 30W i 45W

  • Strumień świetlny : do 3460lm (45W, 4000K)

  • Napięcie wejściowe AC200~240V

  • Stopień ochrony IP40

Dane techniczne

Charakterystyczna oprawa biurowa Piastrella LED jest jedną z najbardziej popularnych propozycji produktowych. Z biegiem czasu zyskuje kolejnych, zadowolonych nabywców, którzy doceniają jej walory użytkowe oraz estetyczne. Ten wyrób jest bowiem idealnym połączeniem różnych cech, które optymalnie się dopełniają, tworząc wyjątkowo jednolite oświetlenie. To bardzo ważne, gdyż klient może bez problemu zwizualizować sobie potencjalne opcje wykorzystania tej oprawy. Trzeba podkreślić, że będzie ona dobrym rozwiązaniem zarówno dla odbiorców indywidualnych, jak i firm czy instytucji publicznych. Dlatego produkt można spotkać między innymi w domach, mieszkaniach, biurach czy galeriach. Trzeba dodać, że został on stworzony z solidnych i wytrzymałych materiałów, zapewniających długą żywotność eksploatacyjną. Można być więc pewnym, że zakup spełni swoją rolę!

Oprawa biurowa Piastrella LED, czyli wyjątkowa atmosfera świetlna

Specyfika zaprezentowanego produktu powoduje, iż doskonale doświetli on daną przestrzeń. Dodatkowo we wnętrzu zapanuje miły nastrój, który nie przytłoczy zgromadzonych osób intensywnością oddziaływania oprawy biurowej Piastrella LED. Została ona zaprojektowana do montażu na zwieszakach, a kąt rozsyłu światła to 270 stopni. Wygenerowanie przyjemnego klimatu świetlnego jest możliwe, ponieważ oprawa wysyła 60% wartości strumienia w dół, a 40% lumenów ku górze. Do tego posiada podwójną listwę zasilającą, wyposażoną w diody SMD LED o wysokiej jasności i świetnej jakości renderingu oraz LGP. Produkt generuje strumień świetlny do 3460 lm, a oprawę można też wyposażyć opcjonalnie w kontrolę przygaszania. Widać zatem, że artykuł posiada wiele unikalnych cech, które wpływają na jego indywidualne właściwości. To praktyczna opcja zakupowa.

Oprawa biurowa Piastrella LED to modny design

Poza wszystkim trzeba też dodać, że oprawa biurowa Piastrella LED prezentuje się bardzo efektownie i jest polecana przez wielu dekoratorów wnętrz. Można ją bardzo łatwo dopasować do całościowej koncepcji wystroju danej przestrzeni, która będzie cechować się nowoczesnością oraz niepowtarzalnym stylem. Piastrella LED jest bez wątpienia modna, a dodatkową elegancję zyskuje dzięki zakrzywionemu profilowi. Taki produkt powinien przede wszystkim spełniać swoją funkcję użytkową, lecz trzeba pamiętać o potrzebach estetycznych przyszłego odbiorcy. Co ważne, nie odnoszą się one jedynie do miejsca zamieszkania, gdyż użytkownicy dbają też o wizerunek firmy czy instytucji publicznej. Pierwszy kontakt z danym miejscem odnosi się bowiem do jego ogólnego postrzegania. Warto zatem zadbać o każdy detal, który wpłynie na całościowy odbiór przestrzeni!