Rollo

Rollo to oprawa listwowa LED o wysokiej skuteczności świetlnej i opcjach montażu natynkowo bezpośrednio do powierzchni płaskich lub na zawiesiach. Dzięki wytrzymałej i niezawodnej konstrukcji IK10 i IP66 jest bardzo trwała, ma długą żywotność i przede wszystkim szeroki zakres zastosowań. Oprawa ta posiada elastyczne akcesoria instalacyjne w zestawie. Trzy wersje długości oraz wiele wersji lumenów sprawiają, że jest najlepszą alternatywą dla standardowych źródeł światła w obiektach przemysłowych i nie tylko…

  • 2835 SMD LED Chip

  • CRI(Ra80)

  • Wysoka wydajność oświetlania do 115 lm/W

  • PF>0,9

  • Nowoczesny wygląd i estetyka

  • Moc 20, 25W, 30W, 40W i 50W

  • Strumień świetlny : do 6000lm (50W, 4000 i 5000K)

  • Napięcie wejściowe AC100~277V

  • Stopień ochrony IP66 i IK10

Funkcjonalna oprawa hermetyczna Rollo LED to zdecydowanie słuszny wybór produktowy, dlatego zachęcamy wszystkich klientów do zapoznania się z naszym całościowym asortymentem i wyboru preferowanej opcji zakupowej. Przedstawiony artykuł będzie bardzo praktyczny, gdyż do jego wyprodukowania zostały wykorzystane trwałe materiały. Dodatkowo zastosowana technologia świetlna przekłada się na maksymalną efektywność. Nie jest to sprzęt, który będzie zaskakiwał niepowtarzalnym designem, gdyż jego zadanie jest zupełnie inne. Przeznaczenie odnosi się przede wszystkim do celów przemysłowych. Będzie więc spotykany w halach, warsztatach, magazynach, kotłowniach czy garażach. Trzeba pamiętać, że takie źródło światła wiąże się również z długotrwałym kontaktem zatrudnionych osób. Nie będzie jednak z tym problemu, ponieważ zastosowana technologia jest przyjazna dla człowieka i środowiska naturalnego.

Oprawa hermetyczna Rollo LED to trwałość i solidność produktowa

Produkt wyróżnia się energooszczędnością i jest przystosowany do wymagających warunków eksploatacyjnych. Ciężka praca czy też długotrwałe wykorzystanie nie wpłyną negatywnie na skuteczność jego działania. Oprawa hermetyczna Rollo LED posiada opcję montażu natynkowego, bezpośrednio na powierzchniach płaskich lub zawiesiach. Konstrukcje IK10 i IP66 przekładają się na żywotność oraz solidność tego produktu. Klient zyskuje również w zestawie całościowe, elastyczne akcesoria instalacyjne. Trzy wersje długości oraz wiele opcji lumenów powodują, iż jest to najlepsza alternatywa dla standardowych źródeł światła w obiektach przemysłowych. Widać zatem, że zaawansowane technologicznie odpowiedniki cechują się dużo lepszymi właściwościami, co w efekcie przekłada się na organizację pracy. Przedsiębiorca może ograniczyć zbędne koszty, a zaoszczędzone środki przeznaczyć na inne cele.

Oprawa hermetyczna Rollo LED – alternatywa dla tradycyjnych opcji

Żywotna i praktyczna oprawa hermetyczna Rollo LED posiada niezwykle szczelną obudowę. Dzięki niej do wnętrza nie przedostaje się kurz ani pył. Pracownicy mogą skoncentrować się na swoich działaniach, bez obaw o wystąpienie ewentualnej usterki oświetlenia. Wybór zaprezentowanego produktu gwarantuje najwyższą jakość oraz niezawodność działania w niemal każdym otoczeniu. Taka inwestycja, zwłaszcza przy zakupie większej ilości opraw, będzie dla firmy konkretnym wydatkiem. Jednak można być pewnym, że jego słuszność i zasadność potwierdzi optymalna praca produktu. Oprawa eliminuje efekt stroboskopowy, a także nie emituje promieniowania UV oraz IR. Taki model nie zawiera żadnych szkodliwych substancji i nie ulega szybkiemu nagrzewaniu. Warto zatem zdecydować się na zakup, by wypróbować przedstawione walory sprzętu.