Spalla 

Spalla – nowoczesna, smukła oprawa listwowa LED do montażu natynkowego. Większa oszczędność i wysoki stopień ochrony IP65 to podstawowe cechy oprawy Spalla. Dzięki temu może być szeroko stosowana w wielu miejscach jak szkoły, markety, hotele, magazyny, warsztaty, itd…

  • 2835 SMD LED Chip

  • CRI(Ra80)

  • Wysoka wydajność oświetlania do 88 lm/W

  • PF>0,9

  • Nowoczesny wygląd i estetyka

  • Moc 20W, 21W, 40W i 42W

  • Strumień świetlny : do 3570lm (42W, 5000K)

  • Napięcie wejściowe AC100~240V

  • Stopień ochrony IP65

Dane techniczne

Decyzja o wyborze stylowego oraz funkcjonalnego oświetlenia musi być oparta o solidną analizę produktową. Bez wątpienia warto postawić na naszą ofertę i wybrać oprawę hermetyczną Spalla LED. Została ona stworzona z trwałych i wytrzymałych materiałów, które wpływają na długą żywotność użytkową. Jest to bardzo istotne, gdyż zapewnia bezproblemowe działanie przez kolejne lata. Taki zakup to pewna inwestycja, która powinna przynosić wymierne rezultaty. Dużym atutem dla przyszłego odbiorcy będzie także energooszczędność, przekładająca się nie tylko na niższe rachunki za prąd, ale też korzyści dla środowiska naturalnego. Konkretne parametry można poznać poprzez przedstawione dane techniczne sprzętu. Suma całościowych atutów skłania do wyboru prezentowanej oprawy. Warto poznać jej wszystkie cechy indywidualne, by podjąć jedynie słuszną decyzję.

Oprawa hermetyczna Spalla LED to wymierna oszczędność

Zaprezentowana oszczędność energetyczna jest najistotniejszym walorem tego produktu. Jednak trzeba zaznaczyć, że oprawa hermetyczna Spalla LED to również szereg innych zalet. W obszarze funkcjonalnym warto wymienić wysoki stopień ochrony IP65 oraz wydajność do 88 lm/W. Dzięki temu produkt można spotkać w wielu miejscach, wśród których są zazwyczaj instytucje publiczne lub firmy komercyjne, m.in. szkoły, markety, hotele, magazyny, a także warsztaty. Klienci dbają przede wszystkim o odpowiednie standardy pracy dla zatrudnionych osób. Stąd decydują się właśnie na niezawodne i w pełni optymalne opcje oświetleniowe. Taka oprawa poradzi sobie bowiem nawet w wymagających warunkach eksploatacyjnych. Nie ma więc obaw o jej skuteczność czy też potencjalną awaryjność. Produkt został wykonany w oparciu o sprawdzone i pewne technologie.

Oprawa hermetyczna Spalla LED to atrakcyjny styl

Pomimo faktu, że artykuł ten może mieć zastosowanie typowo przemysłowe, posiada on bardzo dyskretny i ciekawy wygląd. Oprawa hermetyczna Spalla LED nie zaskakuje awangardowym i odważnym designem, lecz skłania do pewnego umiarkowania, a także tradycyjnego wystroju wnętrza. Z uwagi na to, iż takie oświetlenie jest przeznaczone przede wszystkim dla uzyskania właściwych warunków pracy, musi być przede wszystkim niezawodne. Bardzo wielu przedsiębiorców zwraca także uwagę na wygląd danej przestrzeni, który świadczy o zwyczajach organizacyjnych danej firmy lub instytucji. Warto dodać, że dłuższe oddziaływanie takiej oprawy będzie też przyjemniejsze w odbiorze przez konkretne osoby. Generowane światło jest znacznie bardziej komfortowe dla człowieka, aniżeli w przypadku standardowych świetlówek czy tradycyjnych lamp.