Trenza

Trenza LED jest oprawą zaprojektowaną dla zastosowań w wielu miejscach gdzie nie występuje nadmierna wilgoć i zapylenie. Dzięki montażowi natynkowemu lub na zawiesiach daje jeszcze więcej możliwości, a nowoczesne i estetyczne wykonanie z aluminium i poliwęglanu powoduje, iż jest solidna, wytrzymała i łatwa w konserwacji. Wymienny moduł z prostą i szybką instalacją, przycisk zmieniający temperaturę barwową, możliwość łączenia w linię, odbłyśnik (typ A) lub dyfuzor (typ B), do wyboru sterowniki marki Philips, Tridonic lub MeanWell… to wszystko powoduje, że przez wiele lat możemy cieszyć się tym wspaniałym światłem i oszczędnościami…

 • 2835 SMD LED Chip

 • CRI(Ra80)

 • Wysoka wydajność oświetlania do 130 lm/W

 • PF>0,9

 • Nowoczesny wygląd i estetyka

 • Opcjonalnie przycisk zmiany temperatury barwowej

 • Moc 20W i 40W

 • Strumień świetlny : do 5200lm (40W, nieściemnialne typ A)

 • Napięcie wejściowe AC200~240V, AC230V dla ściemnialnych

 • Stopień ochrony IP20

 • Do wyboru zasilacze marki Philips, Tridonic lub MeanWell

Dane techniczne

Decydując się na wybór solidnego i niezawodnego oświetlenia, warto zapoznać się z naszą alternatywą produktową. Jest ona odmienna w stosunku do standardowych i tradycyjnych rozwiązań, lecz cechuje się konkretnymi właściwościami użytkowymi. Oprawa biurowa Trenza LED powinna więc spełnić wszystkie oczekiwania przyszłego nabywcy, gdyż jest to wyrób bardzo wysokiej jakości. Zastosowane materiały sprawią, że jego żywotność eksploatacyjna będzie długa, a sama praca stanie się bardziej komfortowa. Warto dodać, że odbiorcami tej oprawy są przede wszystkim biura, firmy oraz przedsiębiorstwa. Przyszły posiadacz może się zapoznać ze szczegółowymi parametrami technicznymi, które zdecydowanie ułatwią ostateczny wybór. Taki zakup oznacza również wymierne oszczędności, między innymi dzięki mniejszemu zużyciu prądu.

Oprawa biurowa Trenza LED – praktyczna formuła

Należy podkreślić, że oprawa biurowa Trenza LED została zaprojektowana do miejsc, w których nie występuje nadmierna wilgoć czy zapylenie. Dlatego trzeba zwrócić szczególną uwagę na charakterystykę przyszłego wykorzystania, a w razie potrzeby zasięgnąć fachowego poradnictwa zakupowego. Produkt jest przeznaczony do montażu natynkowego lub na zawiesiach. Estetyczne wykonanie z aluminium i poliwęglanu powoduje, iż jest to konstrukcja stosunkowo łatwa w codziennym utrzymaniu oraz ewentualnej konserwacji. Nie bez przyczyny cieszy się rosnącą popularnością, biorąc pod uwagę powyższe atuty. Zachowanie walorów przedstawionego oświetlenia przekłada się na jego zdecydowanie dłuższą żywotność. Stąd należy choćby dobrać całościowy osprzęt taki jak zasilacze. Do wyboru są marki: Philips, Tridonic lub Mean Well, dopasowane do parametrów tej oprawy biurowej.

Oprawa biurowa Trenza LED – nowy wymiar trwałości użytkowej

Oprawa biurowa Trenza LED cieszy się dużą renomą wśród wielu użytkowników. Posiada szereg funkcjonalnych opcji, takich jak wymienny moduł z prostą i szybką instalacją, przycisk zmieniający temperaturę barwową, możliwość łączenia w linię oraz odbłyśnik (typ A) lub dyfuzor (typ B). Oświetlanie konkretnych pomieszczeń musi gwarantować nie tylko efektywność, ale również właściwy komfort dla przebywających w nich osób. Przy wyborze tego produktu tak właśnie będzie, więc nie trzeba się martwić żadnym aspektem zakupowym. Dużym atutem jest także energooszczędność, która wpływa na realne zmniejszenie rachunków za prąd. W skali firmy czy przedsiębiorstwa może to mieć niebagatelne znaczenie, ponieważ pozwoli na wygospodarowanie dodatkowych środków w skali roku.