Fosso Long

Panele LED zostały zaprojektowane z myślą o zainstalowaniu na standardowym suficie. Te oprawy świetlne są wstawiane w specjalne ramki do montażu natynkowego lub wpuszczane w moduł sufitu podwieszanego. Panele LED stworzono by zastąpić lampy fluorescencyjne i rastrowe świetlówkowe. Projekt powierzchni ramowej bez ostrych narożników zapewnia bezpieczeństwo i nadaje smukły kształt. Panele LED są idealnym rozwiązaniem oświetlenia takich miejsc jak biura, sale konferencyjne, restauracje, markety, szkoły, hale wystawowe, lotniska, szpitale, banki, sale fitness i wielu innych…

 • 2835 SMD LED Chip

 • CRI(Ra80)

 • Skuteczność strumienia światła do 115lm/W

 • Kontrola przygaszania ( opcjonalnie )

 • PF>0,9

 • Nowoczesny wygląd i estetyka

 • Brak migotania
 • Moc 30W i 35W

 • Strumień światła do 3955lm

 • Napięcie wejściowe : 200~240 VAC   50Hz

 • UGR < 13

 • IP40

Dane techniczne

Panel Fosso Long LED to praktyczny, ponadczasowy i niezwykle funkcjonalny element wyposażenia nowoczesnych przestrzeni o różnym przeznaczeniu. Znakomity efekt, w połączeniu z wieloma innymi walorami, zapewnia satysfakcjonujący poziom eksploatacji przez cały okres użytkowania. Dodatkowo nowoczesne elementy i zastosowane materiały zapewniają strumień światła bez efektu migotania. Nowoczesne oświetlenie LED zostało zaprojektowane z myślą o wymagających klientach, którzy poszukują prostych rozwiązań o niekonwencjonalnych możliwościach.

Panel Fosso Long LED

Prezentowany w naszej ofercie panel Fosso Long LED powstał w odpowiedzi na zainteresowanie oświetleniem komercyjnym montowanym w sposób standardowy na suficie. Tego typu oprawa świetlna składa się z doskonale przemyślanych modułów, które pozostają kompatybilne z sufitem podwieszanym. Rozwiązanie w sposób funkcjonalny, efektowny, a przy okazji energooszczędny zastępuje lampy fluorescencyjne i rastrowe świetlówkowe, które niegdyś były popularnymi rozwiązaniami w przestrzeni komercyjnej. Każdy element panelu świetlnego ma ogromny wpływ na jakość światła oraz estetykę. Powierzchnia ramowa, pozbawiona ostrych narożników, z jednej strony prezentuje się niezwykle nowocześnie i stylowo, z drugiej zapewnia bezpieczeństwo. Dodatkowo brak ostrych narożników ma za zadanie nadać konstrukcji nieco bardziej smukły kształt, co wpływa pozytywnie na całość oprawy architektonicznej. Wykonane z najlepszych materiałów oświetlenie LED to połączenie najlepszej jakości i najwyższych standardów na rynku.

Innowacyjny panel Fosso Long LED i jego zastosowanie

Nowoczesne i energooszczędne rozwiązanie bardzo szybko stało się chętnie wybieranym sposobem oświetlenia w zabudowaniach komercyjnych. Doskonała widoczność, idealne kształty, efektowna estetyka oraz nieprzeciętne możliwości zagwarantowały popularność paneli Fosso Long LED nie tylko w przestrzeni dużych korporacji i większych biurowców. Tego typu rozwiązanie daje niesamowite możliwości oświetleniowe w salach konferencyjnych, restauracjach, marketach i galeriach handlowych, szkołach, halach wystawowych, w szczególności tam, gdzie odbywają się targi branżowe, w szpitalach, bankach, salach fitness, w siłowniach i na lotniskach. Panel Fosso Long LED doceniany jest z uwagi na estetykę i energooszczędność, dlatego pozostaje korzystną alternatywą dla standardowego oświetlenia sufitowego. Wśród zalet można dostrzec niesamowite możliwości, jakie gwarantuje jednolita powierzchnia świecenia.