R-Long

Panele LED zostały zaprojektowane z myślą o zainstalowaniu na standardowym suficie. Te oprawy świetlne są wstawiane w specjalne ramki do montażu natynkowego lub wpuszczane w moduł sufitu podwieszanego. Panele LED stworzono by zastąpić lampy fluorescencyjne i rastrowe świetlówkowe. Projekt powierzchni ramowej bez ostrych narożników zapewnia bezpieczeństwo i nadaje smukły kształt. Panele LED są idealnym rozwiązaniem oświetlenia takich miejsc jak biura, sale konferencyjne, restauracje, markety, szkoły, hale wystawowe, lotniska, szpitale, banki, sale fitness i wielu innych…

  • CRI(Ra80)

  • Wysoka wydajność oświetlania do 100 lm/W

  • Kontrola przygaszania ( opcjonalnie )
  • PF>0,9

  • Nowoczesny wygląd i estetyka

  • Brak migotania
  • Moc 33 i 40W

  • Strumień świetlny : od 3300lm do 3960lm

  • Napięcie wejściowe AC220~240V

Dane techniczne

Panel R-Long LED to rodzaj nowoczesnego oświetlenia sufitowego, który łączy potencjał estetyki z funkcjonalnością na najwyższym poziomie. Rozwiązanie zostało zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół. Moduł szczególnie chętnie wybierany jest do montażu natynkowego, jednakże coraz częściej zastępuje standardowe oświetlenie również w zabudowaniach wykorzystujących sufit podwieszany. Ma za zadanie spełnić oczekiwania zarówno pod kątem odpowiedniego natężenia światła w barwie dopasowanej do indywidualnych potrzeb, jak i pod względem dekoracji, co zagwarantuje nietuzinkowe wykończenie przestrzeni. Walory praktyczne w połączeniu z nowoczesną estetyką sprawiły, że panel sufitowy LED mimowolnie staje się alternatywą dla dawniej montowanych lamp fluorescencyjnych oraz rastrowych świetlówek.

Panel R-Long LED

Zaletą prezentowanej konstrukcji jest między innymi brak migotania, co jest charakterystyczną cechą niegdyś wykorzystywanych rozwiązań. Dzięki starannie zaprojektowanej budowie z trwałych i solidnych materiałów oświetlenie jest jednostajne. Dodatkowo atutem pod względem estetyki i bezpieczeństwa jest brak ostrych narożników, dzięki którym lampa zyskuje smukły kształt, a tym samym wpływa pozytywnie na wyposażenie całego wnętrza. Równomierne światło płynące z panelu R-Long LED doskonale rozjaśni pomieszczenie, zapewniając widoczność oraz estetykę na najwyższym poziomie. To wyjątkowo praktyczny sposób na nietuzinkową aranżację utrzymaną w duchu modernistycznym, gdzie gra kolorów i optyczne powiększenie pomieszczenia przy pomocy światła jest powszechną techniką dającą spektakularne efekty.

Czym wyróżnia się panel R-Long LED?

Prezentowany w naszej ofercie panel R-Long LED, to nowoczesny sposób oświetlenia o wielu możliwościach. Szczególnie popularny w przestrzeni biznesowej, gdzie dobre oświetlenie ma istotny wpływ na efektywność. Z powodzeniem wykorzystywany w nowoczesnych biurowcach i salach konferencyjnych. Doskonale kompatybilny z potrzebami placówek medycznych. Ponadto model R-Long LED spełnia swoje zadanie w restauracjach, hipermarketach, lotniskach czy bankach, czyli wszędzie tam, gdzie istotna jest funkcjonalność, ale i estetyka. Trwałe, solidne tworzywo sztuczne pozostaje neutralnym i stylowym wyborem niezależnie od sposobu urządzenia przestrzeni. Dodatkowo atutem są energooszczędne diody LED oraz wysoka odporność konstrukcji na działanie niekorzystnych czynników, w szczególności zanieczyszczeń, gdzie dominuje kurz oraz inne roztocza. Zaproponowany w naszej ofercie sposób oświetlenia sufitowego z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.