U-Long 

Panele LED zostały zaprojektowane z myślą o zainstalowaniu na standardowym suficie. Te oprawy świetlne są wstawiane w specjalne ramki do montażu natynkowego lub wpuszczane w moduł sufitu podwieszanego. Panele LED stworzono by zastąpić lampy fluorescencyjne i rastrowe świetlówkowe. Projekt powierzchni ramowej bez ostrych narożników zapewnia bezpieczeństwo i nadaje smukły kształt. Panele LED są idealnym rozwiązaniem oświetlenia takich miejsc jak biura, sale konferencyjne, restauracje, markety, szkoły, hale wystawowe, lotniska, szpitale, banki, sale fitness i wielu innych…

  • Nichia SMD LED Chip

  • CRI(Ra80)

  • Wysoka wydajność oświetlania do 96 lm/W

  • Kontrola przygaszania ( opcjonalnie )
  • PF>0,9

  • Nowoczesny wygląd i estetyka

  • Brak migotania
  • Moc 40 i 45W

  • Strumień świetlny : do 3850lm

  • Napięcie wejściowe AC100~240V

Panel U-Long LED to nowoczesne i energooszczędne konstrukcje, które powstały w odpowiedzi na potrzeby wymagających klientów. Oferujemy rozwiązania instalowane na standardowym suficie zarówno w sposób standardowy, jak i do montażu natynkowego lub bezpośrednio w module sufitu podwieszanego. Sposób oświetlenia bez wątpienia wyróżnia się na tle niegdyś popularnych modeli lamp fluorescencyjnych czy lamp rastrowych świetlówkowych, które nie gwarantowały odpowiedniego natężenia światła i jednocześnie bardzo często borykały się z efektem migotania, który wpływał na widoczność.

Panel U-Long LED

Konstrukcja panelu U-Long LED została wykonana z najlepszych materiałów, gwarantując jakość, trwałość i efektywność. Atutem jest brak ostrych narożników, co gwarantuje nie tylko bezpieczeństwo w procesie montażu i wykonywania czynności pielęgnacyjnych, ale również korzystnie wpływa na estetykę wykończenia. Proste i minimalistyczne panele sufitowe dodają elegancji i wyrafinowania każdej przestrzeni, niezależnie od stylu wykończenia. Z pewnością panel U-Long LED będzie doskonałym elementem wyposażenia w biurach, salach konferencyjnych, restauracjach, marketach, szkołach, halach wystawowych, szpitalach, bankach, salach fitness i na lotniskach. Potencjał energooszczędnych diod LED zostanie doceniony wszędzie tam, gdzie istotna jest funkcjonalność i estetyka. Oferujemy rozwiązania wykonane z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół, dlatego jesteśmy przekonani, że zaproponowane rozwiązania spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Wykorzystanie nowoczesnej i energooszczędnej technologii to mnóstwo możliwości aranżacyjnych dla wnętrza wykończonego w niemal każdym stylu. Efektowne oświetlenie doda elegancji i wyrafinowania nawet małym powierzchniom.

Nowoczesny i funkcjonalny panel U-Long LED

Panel U-Long LED jest szczególnie popularnym typem oświetlenia sufitowego dużych powierzchni komercyjnych, gdzie z punktu widzenia estetyki istotne jest wykorzystanie mocnego źródła światła. Funkcjonalna konstrukcja jest niezwykle łatwa w montażu. Dodatkowym atutem pozostają energooszczędne diody LED, które są wspierane przez nowoczesne technologie, gdzie priorytetem jest optymalizacja kosztów. Wykorzystane komponenty gwarantują trwałość mimo upływu lat. Bez wątpienia decyzja o zakupie nowoczesnych paneli sufitowych U-Long LED będzie korzystną inwestycją długofalową, która zapewni jakość, estetykę i funkcjonalność na wiele lat wymagającej eksploatacji. Uniwersalny panel U-Long LED powinien być dopasowany do przestrzeni zarówno pod kątem wykończenia, jak i jakości światła.