Fosso Square

Panele LED zostały zaprojektowane z myślą o zainstalowaniu na standardowym suficie. Te oprawy świetlne są wstawiane w specjalne ramki do montażu natynkowego lub wpuszczane w moduł sufitu podwieszanego. Panele LED stworzono by zastąpić lampy fluorescencyjne i rastrowe świetlówkowe. Projekt powierzchni ramowej bez ostrych narożników zapewnia bezpieczeństwo i nadaje smukły kształt. Panele LED są idealnym rozwiązaniem oświetlenia takich miejsc jak biura, sale konferencyjne, restauracje, markety, szkoły, hale wystawowe, lotniska, szpitale, banki, sale fitness i wielu innych…

 • 2835 SMD LED Chip

 • CRI(Ra80)

 • Skuteczność strumienia światła do 115lm/W

 • Kontrola przygaszania ( opcjonalnie )

 • PF>0,9

 • Nowoczesny wygląd i estetyka

 • Brak migotania
 • Moc 30W i 35W

 • Strumień światła do 3955lm

 • Napięcie wejściowe : 220~240 VAC 50 Hz

 • UGR < 13

 • IP40

Dane techniczne

Panel Fosso Square LED to wyjątkowo nowoczesne rozwiązanie, które zachwyca nie tylko stylistyką i sposobem wykończenia, ale również potencjałem energooszczędności. Projekt konstrukcji powstał w odpowiedzi na potrzeby klientów ceniących najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Prezentowany model łączy funkcjonalność wraz z estetyką, dzięki czemu wpasowuje się w obowiązujące trendy aranżacyjne. Poprzez odpowiednio dopasowane akcesoria możliwy jest prosty i intuicyjny montaż w suficie. Dodatkowo z uwagi na oryginalne sposoby wykańczania konstrukcja została przystosowana do montażu natynkowego lub w module sufitu podwieszanego.

Panel Fosso Square LED

Zastosowane materiały w połączeniu z energooszczędnymi diodami LED okazały się doskonałą alternatywą dla dawniej popularnych lamp fluorescencyjnych oraz lamp rastrowych, których jakość światła nie była w pełni satysfakcjonująca z uwagi na efekt migania, a tym samym znaczące zaburzenia w widoczności. Jesteśmy przekonani, że panel Fosso Square LED wykonany z trwałych i solidnych materiałów będzie służyć przez lata wymagającej eksploatacji, gwarantując efektywność i estetykę na najwyższym poziomie. Prostota oraz minimalizm oryginalnego oświetlenia sufitowego pozostają uniwersalnym dodatkiem o ponadczasowym charakterze. Efektowne oświetlenie doda nieco prestiżu i wyrafinowania, dzięki czemu wnętrze zyska na oryginalności w nietuzinkowym wydaniu. Panel z pewnością pozwoli na odpowiednią jakość oświetlenia przy zachowaniu najwyższych standardów pod każdym względem.

Stylowy panel Fosso Square LED

Najlepsze materiały i starannie dopracowane detale to kwintesencja jakości i stylu wyjątkowych paneli Fosso Square LED, które dostarczają światło w miejscach wymagających odpowiedniej ekspozycji oraz zachowania satysfakcjonującej widoczności. Prezentowany w naszej ofercie panel sufitowy doskonale odnajduje się w większych powierzchniach nowoczesnych biurowców, sal konferencyjnych lub innych przestrzeniach komercyjnych. Z uwagi na estetykę i eleganckie wykończenie konstrukcji pozbawionej ostrych krawędzi panele są chętnie montowane w szkołach, szpitalach, restauracjach lub salach fitness, bowiem ich delikatność i zarazem doskonała jakość oświetlenia gwarantują wysoki poziom satysfakcji. Konstrukcja jest nie tylko łatwa w montażu, ale i bardzo prosta w pielęgnacji. Przemyślana budowa paneli pozostaje obojętna na działanie czynników niekorzystnych. Stylowy model oświetlenia Fosso Square LED idealnie wpasuje się w niemal każdy styl aranżacyjny. Prostota, elegancja i doskonała jakość świadczą o tym, że jest to najlepsza inwestycja na wiele lat.