R-Square

Panele LED zostały zaprojektowane z myślą o zainstalowaniu na standardowym suficie. Te oprawy świetlne są wstawiane w specjalne ramki do montażu natynkowego lub wpuszczane w moduł sufitu podwieszanego. Panele LED stworzono by zastąpić lampy fluorescencyjne i rastrowe świetlówkowe. Projekt powierzchni ramowej bez ostrych narożników zapewnia bezpieczeństwo i nadaje smukły kształt. Panele LED są idealnym rozwiązaniem oświetlenia takich miejsc jak biura, sale konferencyjne, restauracje, markety, szkoły, hale wystawowe, lotniska, szpitale, banki, sale fitness i wielu innych…

Oprawy R-Square LED uzyskały atest z Polskiego Zakładu Higieny.

  • CRI(Ra80)

  • Skuteczność strumienia światła do 100lm/W

  • Kontrola przygaszania ( opcjonalnie )

  • PF>0,9

  • Nowoczesny wygląd i estetyka

  • Brak migotania
  • Moc 33W i 40W

  • Strumień światła do 3960lm

  • Napięcie wejściowe : 220~240 VAC 50/60HZ

  • Atest PZH

Panel R-Square LED to korzystna alternatywa niegdyś popularnych lamp fluorescencyjnych i rastrowych świetlówek. Wyróżniają się jakością, estetyką oraz nowoczesnymi mechanizmami. Wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań zagwarantowało popularność tego typu oświetlenia w wielu segmentach zarówno komercyjnych, jak i prywatnych. Montowane na suficie w specjalnych ramkach do montażu natynkowego oraz w aranżacjach korzystających z nowoczesnych modułów sufitów podwieszanych prezentują się imponująco, przykuwając uwagę nawet najbardziej wymagających klientów.

Panel R-Square LED

Atutem konstrukcji jest doskonale przemyślany projekt wykonany z najlepszej jakości materiałów. Rama pozbawiona ostrych narożników gwarantuje jeszcze większy komfort i bezpieczeństwo, a przy okazji nadaje oświetleniu smukły kształt, co ma bezpośredni wpływ na estetykę. Nie bez znaczenia pozostaje wykorzystanie energooszczędnych diod, które oprócz światła o odpowiedniej barwie i natężaniu zapewniają znaczącą optymalizację kosztów. Panel montowany przy suficie zapewnia niesamowity efekt wizualny. Ponadto rozwiązanie jest dość proste w założeniu, co znacząco wpływa na jego popularność. Jesteśmy przekonani, że panel R-Square LED, to korzystny i komfortowy sposób na zagospodarowanie systemu oświetlenia sufitowego w pomieszczeniu zachowanym w dowolnej aranżacji.

Gdzie wykorzystywany jest panel R-Square LED?

Estetyczne i energooszczędne oświetlenie sufitowe cieszy się niemałą popularnością z uwagi na panujące trendy w architekturze. Nowoczesny sposób wykończenia pozostaje kompatybilny z oryginalnym panelem R-Square LED. Bezpieczna i energooszczędna konstrukcja jest chętnie wykorzystywana wszędzie tam, gdzie ceniona jest estetyka oraz funkcjonalność. To świetny sposób na zapewnienie odpowiedniej ilości światła w nowoczesnych biurach, salach konferencyjnych, restauracjach, marketach, szkołach czy halach wystawowych. Ponadto rozwiązanie może okazać się trafnym sposobem na ciekawe wykończenie lotniska, banku, szpitali i sali fitness. Bez wątpienia panel R-Square LED spełni oczekiwania użytkowników w miejscach, w których istnieje wysokie zapotrzebowanie na jednolite oświetlenie bez efektu mrugania, niekorzystnie wpływającego na widoczność.

Coraz więcej osób decyduje się na montaż oryginalnego oświetlenia sufitowego również w domach. Jesteśmy przekonani, że dopasowany do indywidualnych potrzeb i preferencji panel R-Square LED perfekcyjnie wpasuje się w każdą przestrzeń.