U-Square

Panele LED zostały zaprojektowane z myślą o zainstalowaniu na standardowym suficie. Te oprawy świetlne są wstawiane w specjalne ramki do montażu natynkowego lub wpuszczane w moduł sufitu podwieszanego. Panele LED stworzono by zastąpić lampy fluorescencyjne i rastrowe świetlówkowe. Projekt powierzchni ramowej bez ostrych narożników zapewnia bezpieczeństwo i nadaje smukły kształt. Panele LED są idealnym rozwiązaniem oświetlenia takich miejsc jak biura, sale konferencyjne, restauracje, markety, szkoły, hale wystawowe, lotniska, szpitale, banki, sale fitness i wielu innych…

  • Nichia SMD LED Chip

  • CRI(Ra80)

  • Wysoka wydajność oświetlania do 98 lm/W

  • Kontrola przygaszania ( opcjonalnie )
  • PF>0,9

  • Nowoczesny wygląd i estetyka
  • Brak migotania
  • Moc 40 i 45W
  • Strumień świetlny : 3850lm i 3950lm
  • Napięcie wejściowe AC100~240V

Nowoczesny sposób oświetlenia sufitowego jest szczególnie często wykorzystywany w przestrzeni komercyjnej, gdzie zapotrzebowanie na proste i funkcjonalne konstrukcje jest duże. Prezentowany w naszej ofercie panel U-Square LED doskonale spełnia funkcję stylowego oświetlenia gwarantującego ciekawy efekt aranżacyjny, a dodatkowo zapewniającego satysfakcjonujące światło bez efektu migotania. Panel jest prosty i intuicyjny w montażu. Oprawa świetlna może być montowana w sposób natynkowy z wykorzystaniem specjalnych ramek, jak i w module sufitu podwieszanego. Konstrukcje powstały z myślą o wymagających klientach, dlatego perfekcyjnie łączą najwyższe standardy estetyczne z trwałością i solidnością zastosowanych elementów.

Panel U-Square LED

Standardowe oświetlenie w suficie może nie być wystarczająco satysfakcjonującym rozwiązaniem z uwagi na efekt migotania oraz niewłaściwe natężenie światła. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wymagających klientów, oferujemy nowoczesny panel U-Square LED montowany bezpośrednio na suficie. Zarówno sposób montażu, jak i proces użytkowania oświetlenia jest bardzo prosty i intuicyjny, co z pewnością przełoży się na satysfakcję. Rozwiązanie z powodzeniem jest wykorzystywane w małych oraz dużych przestrzeniach prywatnych lub komercyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem nowoczesnego budownictwa, gdzie dominują minimalistyczne detale oraz eleganckie dodatki. Dzięki wykorzystanym komponentom oraz z uwagi na energooszczędne diody LED panel z pewnością będzie służył przez lata wymagającej eksploatacji, co zapewnia satysfakcjonujący poziom użytkowania oraz możliwość optymalizacji kosztów utrzymania instalacji świetlnej.

Panel U-Square LED I jego zalety

Panel U-Square LED perfekcyjnie prezentuje się w biurach, salach konferencyjnych, restauracjach, marketach, galeriach handlowych, szkołach, halach wystawowych, lotniskach, szpitalach, bankach, salach fitness i siłowniach, a także w łazienkach czy korytarzach. Oświetlenie sufitowe gwarantuje mocne światło, dzięki czemu pomieszczenie jest właściwie wyeksponowane, a jednocześnie zachowana jest całkowita widoczność dla osób użytkujących daną przestrzeń. Dostępne w naszej ofercie rozwiązania umożliwiają dopasowanie finalnego efektu do indywidualnych potrzeb i preferencji. Atutem konstrukcji jest doskonale przemyślany projekt. Starannie dopasowane elementy w połączeniu ze smukłym kształtem pozbawionym ostrych krawędzi to gwarancja najwyższych standardów. Energooszczędność, funkcjonalność oraz niesamowity efekt oświetleniowy panelu U-Square LED doskonale wpasuje się w potrzeby użytkownika niezależnie od sytuacji.