Pomieszczenia, niezależnie od wielkości i przeznaczenia, wymagają dopasowania odpowiedniej oprawy świetlnej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy szeroki zakres możliwości dopasowanych do indywidualnych potrzeb i preferencji, zarówno użytkowych, jak i estetycznych. Plafony są szczególnie popularnym oświetleniem komercyjnym. Wykorzystywane w większych obiektach, takich jak galerie handlowe, hale produkcyjne i magazynowe oraz parkingi podziemne, a także w małych i wąskich przestrzeniach, na przykład na terenie klatki schodowej, korytarza lub pomieszczeń sanitarnych i socjalnych. Niezależnie od designu charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi. Wykonane z najlepszych materiałów, pozostają trwałe, solidne i wytrzymałe w kontakcie z czynnikami zewnętrznymi.

Nowoczesne plafony LED

Plafony wykorzystujące nowoczesną technologię diod LED gwarantują satysfakcjonujące właściwości techniczne, mające wpływ na optymalizację kosztów oraz ochronę środowiska naturalnego. Diody LED wyróżniają się doskonałą jakością i niezawodnością, w przeciwieństwie do tradycyjnych świetlówek. Są wytrzymałe na wstrząsy i zapewniają znacznie dłuższy niż standardowe rozwiązania proces eksploatacji. Ponadto plafony LED doskonale sprawdzają się w obiektach, w których istotna jest nie tylko estetyka, ale i funkcjonalność. Odporne na wilgoć konstrukcje są nieocenionym elementem wyposażenia sauny, nowoczesnych gabinetów odnowy biologicznej, a także basenów.

Plafony i ich prosty montaż

Plafony to oprawa przeznaczona do montażu na płaskiej powierzchni. Są mocowane zarówno do sufitu, jak i do ściany. Konstrukcja o prostej budowie wyróżnia się równie intuicyjnym montażem, dlatego stanowi doskonałą alternatywę dla wymagających i mało praktycznych rozwiązań. Nie bez znaczenia pozostaje funkcjonalność i uniwersalność plafonów w procesie użytkowania. Są łatwe w czyszczeniu i proste w obsłudze. W wielu przypadkach można wykorzystać potencjał automatyzacji za pośrednictwem bezprzewodowego pilota, dzięki czemu proces obsługi jest bardzo wygodny, bezpieczny i komfortowy.

Trwałe i wytrzymałe plafony

Plafony wykonane z aluminium charakteryzują się doskonałymi właściwościami. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników niekorzystnych, dlatego dostępne w naszej ofercie oświetlenie komercyjne spełni swoją rolę w aranżacji wnętrz prywatnych, jak i na nieogrzewanych parkingach podziemnych. Atutem jest możliwość wyboru estetyki dopasowanej do indywidualnych potrzeb – od minimalistycznej budowy i prostej oprawy po oryginalne zdobienia. Dodatkowo trwałe i wytrzymałe plafony z naszej oferty występują w kilku wariantach natężenia mocy, co pozwala wykorzystać odpowiednio światło i oświetlić przestrzeń w sposób satysfakcjonujący.