U-Ceiling91

Nowa odsłona plafonów – plafon U-Ceiling91 LED. Ta ultranowoczesna i wielofunkcyjna konstrukcja to innowacja na rynku. Możemy ją zamówić w 4 opcjach kształtu – okrągła, owalna, kwadratowa i okrągła półprzesłona. Duża ilość opcjonalnych funkcji czyni ją jedyną taką na rynku. Ściemnianie DALI< 0-10V oraz Triac, możliwość regulacji mocy i barwy światła oraz czujnik ruchu i moduł awaryjny. Dzięki zastosowaniu powyższych możemy jedną oprawą oświetlić cały obiekt. Jej wielofunkcyjność sprawia, że spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów..

  • 2835 SMD LED Chip

  • CRI(Ra80)

  • Wysoka wydajność oświetlania do 100lm/W

  • PF>0,9

  • Nowoczesny wygląd i estetyka

  • Moc 12W, 18W, 25W i 30W

  • Strumień świetlny : do 2850lm (30W, 4000K dla nieściemnialnych okrągłych)

  • Napięcie wejściowe AC85~265V

  • Stopień ochrony IP65 i IK10

Dane techniczne

Plafoniera U-Ceiling91 LED to niesamowita oprawa do instalacji natynkowej, dzięki swoim właściwością i wielofunkcyjności spełnia oczekiwania najbardziej wymagających. Dostępna w wielu odsłonach okrągła, owalna, kwadratowa lub okrągła z półprzesłoną na kloszu to propozycja dla różnych gustów. Pomijając kwestie estetyczne plafon U-Ceiling91 LED zaskakuje opcjonalnymi funkcjami do wyboru na etapie produkcji: 3 możliwości ściemniania 0-10V, DALI i Triac, czujnik ruchu, moduł awaryjny, regulacja mocy lampy 12/18/25W czy też barwy światła 3000/4000/5700K. Dzięki powyższym lampa plafon U-Ceiling91 LED to niewątpliwie godne uwagi urządzenie oświetleniowe do użytku wewnętrznego jak i zewnętrznego.

Niespotykany plafon o wielu zaletach z opcjonalnymi funkcjami – U-Ceiling91 LED

Plafon U-Ceiling91 LED do nabudowania na powierzchniach płaskich, szczególnie sprawdza się przy inwestycjach przemysłowych. Jednak dzięki wielofunkcyjności i uniwersalności jego zastosowanie praktycznie jest nieograniczone. Dodatkowo wysoki stopień ochrony przeciw wnikaniu pyłu i wody IP65 oraz przeciw uderzeniom IK10 czyni plafon U-Ceiling91 LED lampą o szerokim spektrum zastosowań wewnątrz oraz na zewnątrz budynków. 4 kształty do wyboru, wysoka skuteczność światła dzięki SMD LED oraz wbudowany zasilacz gwarantujący 50000 godzin pracy to kolejne zalety plafoniery U-Ceiling91 LED. Jakby tego było mało plafon dostępny jest w dwóch kolorach białym RAL9016 i czarnym RAL9005. Bardzo łatwa instalacja do powierzchni płaskich jak sufit czy ściana. Obudowa z trwałego aluminium, które doskonale odprowadza ciepło i jest odporne na korozję. Podstawa i klosz z PC poliwęglanu dla ułatwienia konserwacji. Plafon U-Ceiling91 LED to niewątpliwie najbardziej uniwersalne zastosowanie z zakresu plafonów w naszej ofercie. Zadzwoń i zapytaj o czas realizacji.