U-Ceiling08 

Plafony LED zaprojektowano dla montażu natynkowego na ścianie lub suficie. W większości przypadków oprawy te odgrywają drugorzędną rolę i nie przyciągają mocno uwagi, ale są bardzo ważnym elementem dobrego oświetlenia pomieszczeń. Plafony LED to idealne rozwiązanie dla oświetlenia pomieszczeń w obiektach handlowych, mieszkalnych, socjalnych, usługowych, także niektórych przemysłowych i oczywiście klatek schodowych…

  • Nichia SMD LED Chip

  • CRI(Ra80)

  • Wysoka wydajność oświetlania do 105 lm/W

  • Stopień ochrony IP54
  • Niski profil
  • Nowoczesny wygląd i estetyka

  • Solidna i jednocześnie stylowa
  • Moc 12, 18, 25 i 30W

  • Strumień świetlny : od 1080lm do 3090lm w czterech opcjach mocy

  • Napięcie wejściowe AC200~240V

Potencjał nowoczesnych diod ledowych został doceniony wszędzie tam, gdzie liczy się jakość, funkcjonalność i bezpieczeństwo. W naszej ofercie prezentujemy rozwiązania, które z jednej strony gwarantują satysfakcjonującą żywotność, a z drugiej zapewniają walory estetyczne na wysokim poziomie. Plafon U-Ceiling08 LED to doskonałe rozwiązanie, cieszące się popularnością zarówno w sektorze komercyjnym, jak i prywatnym. Cechą charakterystyczną modelu jest minimalistyczny design, który doskonale wpasowuje się w przestrzeń, niezależnie od aranżacji i przeznaczenia.

Rewelacyjny plafon U-Ceiling08 LED

Nowoczesna technologia wydajnych diod LED wyróżnia się satysfakcjonującymi właściwościami pod kątem funkcjonalności i efektywności. Oświetlenie jest przyjazne dla środowiska, ponieważ zużywa niewiele prądu, a także gwarantuje doskonałą żywotność w porównaniu do tradycyjnych świetlówek. Proponując plafon U-Ceiling08 LED, mamy na uwadze najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Dodatkowo oferujemy możliwość dopasowania rozwiązania do indywidualnych potrzeb i preferencji poprzez wybór satysfakcjonującej mocy diod LED. Do dyspozycji oddajemy o mocy 12, 18, 25 i 30W wraz ze strumieniem świetlnym od 1080 lm do 3090 lm.

Plafon U-Ceiling08 LED i jego zastosowanie

Plafon U-Ceiling08 LED to owalna konstrukcja montowana w sposób łatwy i intuicyjny na powierzchni płaskiej. To zdecydowanie najlepsza alternatywa dla lamp ściennych, a także oświetlenia zamontowanego na suficie ze standardowym źródłem światła, niezależnie od miejsca i finalnego zastosowania. Model wyróżnia się prostym i minimalistycznym designem, dlatego świetnie nadaje się do oświetlenia neutralnych powierzchni, jak i stylizowanych pomieszczeń. Solidne materiały, doskonale zaprojektowana konstrukcja, a także nowoczesny wygląd gwarantują satysfakcję na najwyższym poziomie. Ponadto wykorzystane komponenty pozostają odporne na działanie czynników niekorzystnych, w szczególności zanieczyszczeń, wilgoci i zmiennej temperatury.
!

Plafon U-Ceiling08 LED – idealny do wielu pomieszczeń

W plafonie U-Ceiling08 LED zastosowano stopień ochrony IP54, który umożliwia wykorzystanie oświetlenia w wielu sytuacjach, bez ryzyka naruszania zasad bezpieczeństwa. Z powodzeniem zapewni odpowiednie natężenie światła na korytarzach, klatkach schodowych, w pomieszczeniach biurowych, socjalnych i sanitarnych, jak i innych wąskich powierzchniach użytkowych. Model gwarantuje również wysoką wydajność oświetlania do 105 lm/W oraz standardowe napięcie wejściowe AC200~240V.