U-Ceiling12

Plafony LED zaprojektowano dla montażu natynkowego na ścianie lub suficie. W większości przypadków oprawy te odgrywają drugorzędną rolę i nie przyciągają mocno uwagi, ale są bardzo ważnym elementem dobrego oświetlenia pomieszczeń. Plafony LED to idealne rozwiązanie dla oświetlenia pomieszczeń w obiektach handlowych, mieszkalnych, socjalnych, usługowych, także niektórych przemysłowych i oczywiście klatek schodowych…

  • Nichia SMD LED Chip

  • CRI(Ra80)

  • Wysoka wydajność oświetlania do 105 lm/W

  • Stopień ochrony IP54
  • Niski profil
  • Nowoczesny wygląd i estetyka

  • Solidna i jednocześnie stylowa
  • Moc 12, 18, 25 i 30W

  • Strumień świetlny : od 1175lm do 3330lm w czterech opcjach mocy

  • Napięcie wejściowe AC200~240V

Plafon U-Ceiling12 LED to lampa sufitowa o niskim profilu, która została zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających klientach. Wykonana z trwałych i solidnych materiałów, zachwyca wytrzymałością i nowoczesną stylistyką, gwarantując funkcjonalność dopasowaną do indywidualnych potrzeb i preferencji. Charakteryzuje się ciekawą konstrukcją, która z pewnością wpasuje się w estetykę wnętrz o wystroju industrialnym, modernistycznym i klasycznym. Uniwersalność plafonu U-Ceiling12 LED to z pewnością najważniejsza cecha, która wpływa na jego popularność w sektorze prywatnym i komercyjnym, a nawet w przestrzeni przemysłowej, w której nietrudno o kontakt ze szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Plafon U-Ceiling12 LED – ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie

Plafon U-Ceiling12 LED to oświetlenie niezwykle ekonomiczne i zarazem ekologiczne. Zastosowany system zapewnia doskonałe warunki przez znacznie dłuższy czas niż standardowe rozwiązania. Oprócz zwiększonej wydajności i żywotności, prezentowane w naszej ofercie oświetlenia emitują mało ciepła, co przyczynia się do poprawy komfortu, jakości i bezpieczeństwa w procesie eksploatacji. Stosowany w wielu miejscach plafon U-Ceiling12 LED jest również bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne. Brak ruchomych elementów gwarantuje brak skutków ubocznych, nawet w chwili narażenia na wstrząsy lub długotrwałą wilgotność.

Czym wyróżnia się plafon U-Ceiling12 LED?

Plafon U-Ceiling12 LED został zaprojektowany z myślą o montażu natynkowym, zarówno w ścianie, jak i bezpośrednio w suficie. Możliwość dopasowania zawieszenia konstrukcji zgodnie z potrzebami to z pewnością ułatwienie dla użytkowników. Odpowiednie natężenie światła gwarantuje satysfakcjonujące rozwiązanie nawet w trudnych sytuacjach. Plafony szczególnie chętnie wykorzystywane są w obiektach handlowych, socjalnych i usługowych, jako dodatkowe doświetlenie przestrzeni w celu uwidocznienia istotnych punktów i zagwarantowania bezpieczeństwa. Plafon U-Ceiling12 LED to model wyróżniający się solidnością i zarazem stylowym wykończeniem, dlatego doskonale prezentuje się w każdych warunkach, bez względu na okoliczności i aranżację. Strumień świetlny, od 1175 lm do 3330 lm w czterech opcjach mocy: 12, 18, 25 i 30 W, o wejściowym napięciu AC200~240 V, z pewnością zagwarantuje korzystne rezultaty i maksymalną funkcjonalność. Do zalet U-Ceiling12 LED należy również zaliczyć stopień ochrony IP54 zgodnie z obowiązującymi normami jakości i najwyższych standardów.