Trak TL17

Absolutna rewelacja na rynku opraw do szynoprzewodów. Oprawa Trak TL17 LED posiada możliwość ustawiania kąta rozsyłu światła od 10 stopni do 60 stopni. Jedna lampa wiele optyk. Dodatkowo cała oprawa ma możliwość regulacji położenia 320 stopni w poziomie i 0-90 stopni w pionie. Ultranowoczesne rozwiązanie dla oświetlenia punktowego i skupionego na danych obiektach czy miejscach jak wystawy, markety, sklepy, butiki, ale również miejsca pracy, użyteczności publicznej, obiekty mieszkalne i inne…

  • 2835 SMD LED Chip

  • CRI(Ra80)

  • Wysoka wydajność oświetlania do 106 lm/W

  • PF>0,9

  • Nowoczesny wygląd i estetyka

  • Moc 35W

  • Strumień świetlny : do 3720lm (nieściemnialne 4000K)

  • Napięcie wejściowe AC230V

  • Stopień ochrony IP20

Dane techniczne

Ekstremalnie równomierne światło oprawy Trak TL17 LED do instalacji na szynoprzewodzie, bez plam i cieni. Projektor Trak TL17 LED to nowoczesne rozwiązanie dla wielu rozwiązań z tzw. zoomem manualnym, czyli ręczną regulacją kąta rozsyłu strumienia światła od 10 do 60 stopni. Wiele optyk w jednej lampie – tego jeszcze nie było. Oprócz nowoczesnego designu oraz innowacyjnego rozwiązania oprawa projektor do szynoprzewodu Trak TL17 LED posiada również dobrej jakości podzespołu przyjazne dla środowiska, bez rtęci i innych materiałów szkodliwych.

Trak TL17 LED rozwiązanie dla najbardziej wymagających

Projektor do szynoprzewodu Trak TL17 LED występuje w jednej wersji mocy – uniwersalnej dla tego typu opraw 35W. Dzięki manualnej regulacji optyki można dostosować oświetlenie do własnych wymagań, a dodatkowo regulacja ustawienia zainstalowanej oprawy (w poziomie o 320 stopni, w pionie o 90 stopni) pomaga na bardzo szczegółowe i dokładne wydobycie z obiektów tego co w nich najlepsze. Oprawa do szynoprzewodu Trak TL17 LED to projektor z cechami oprawy łączącej estetykę z jakością. Dzięki jej zastosowaniu możemy osiągnąć oszczędność energii elektrycznej nawet do 70%, a długa żywotność wbudowanego zasilacza pozwala na korzystanie z tego produktu przez wiele lat. Z zasilaczem Triac oprawa do szynoprzewodu Trak TL17 LED osiąga bardzo dobre wyniki ściemniania w zakresie od 8-100%. Stopień ochrony IP20 pozwala na użycie tylko wewnątrz suchych pomieszczeń. Obudowa projektora Trak TL17 LED występuje w kolorze białym RAL9016. Nie zwlekaj, zapytaj już dziś o najlepszy projektor do szynoprzewodów na rynku..