Trak TL01

Trak TL01 LED, czyli stylowy projektor do montażu w szynoprzewodzie, posiada wysokiej jakości diode LED CITIZEN. Zapewnia strumień świetlny bez olśnienia, rozpraszanie ciepła, regulowaną głowicę w zakresie 360 stopni w poziomie i 180 stopni w pionie. 1- i 3- fazowy..

  • LED CITIZEN COB

  • CRI(Ra80)

  • Wysoka wydajność oświetlania do 100 lm/W

  • PF>0,9

  • Nowoczesny wygląd i estetyka

  • Moc 25W

  • Strumień świetlny do 2500lm (4000K)

  • Napięcie wejściowe AC100~240V

  • Stopień ochrony IP20

Dane techniczne

Nowoczesne sposoby oświetlenia zapewniają znacznie większą efektywność przy zachowaniu optymalizacji kosztów. Doskonałym przykładem jest projektor do szynoprzewodu Trak TL01 LED. Wykorzystując potencjał najlepszej jakości diod LED CITIZEN, oświetlenie zapewnia świetne warunki świetlne, wysoki poziom estetyki i energooszczędność na satysfakcjonującym poziomie. Potencjał nowoczesnych mechanizmów to wiele możliwości, których na próżno szukać w standardowo wykorzystywanych rozwiązaniach.

Projektor do szynoprzewodu Trak TL01 LED

Projektor do szynoprzewodu Trak TL01 LED to połączenie stylu w najlepszym wydaniu. Strumień świetlny bez olśnienia oraz świetne rozpraszanie światła to tylko niewiele z możliwości projektora do szynoprzewodu. Nie bez znaczenia pozostaje starannie zaprojektowana konstrukcja oświetlenia. System szynowy zachwyca minimalistycznym wykończeniem utrzymanym w duchu modernistycznego industrializmu, gdzie dominuje prostota i surowy styl. Niewątpliwym atutem jest regulowana głowica zarówno w poziomie, jak i pionie, co umożliwia dopasowanie światła i jego natężenia w konkretnych punktach pomieszczenia. 1- i 3- fazowe rozwiązanie z pewnością spełni wymagające oczekiwania, zapewniając maksymalną satysfakcję nawet mimo upływu lat. System szynowy jest niezwykle popularnym sposobem oświetlenia z wielu względów, na przykład: prosty w montażu, estetycznie wykończony i efektywny sposób dostarczania odpowiedniej ilości światła.

Gdzie montowany jest projektor do szynoprzewodu Trak TL01 LED?

Z uwagi na wiele zalet projektor do szynoprzewodu Trak TL01 LED jest szczególnie popularny w galeriach handlowych i sklepach, gdzie służy jako stylowe oświetlenie aranżacji czy ekspozycji. Ponadto jest chętnie montowany w przestrzeni biznesowej, w szczególności w nowoczesnych biurowcach wykończonych w stylu minimalistycznym. Z uwagi na prestiż i ekskluzywność oryginalnych projektorów do szynoprzewodu Trak TL01 LED rozwiązania coraz częściej są montowane w mieszkaniach i domach, w szczególności w kuchniach, długich korytarzach, gdzie podkreślają oryginalny design. Łatwa w pielęgnacji lampa z możliwością dopasowania kąta nachylenia jest też chętnie wybieranym oświetleniem w salonach kosmetycznych i fryzjerskich, w studiach fotograficznych oraz innych pomieszczeniach usługowych, gdzie ceniona jest zarówno estetyka, jak i funkcjonalność wyposażenia. Z pewnością zarówno jakość wykończenia, jak i zastosowane materiały zapewnią długi i satysfakcjonujący proces użytkowania.