Trak TL02

Trak TL02 LED, czyli stylowy projektor do montażu w szynoprzewodzie, posiada wysokiej jakości diode LED CITIZEN. Zapewnia strumień świetlny bez olśnienia, rozpraszanie ciepła, regulowaną głowicę w zakresie 360 stopni w poziomie i 180 stopni w pionie. 1- i 3- fazowy..

  • LED CITIZEN COB

  • CRI(Ra80)

  • Wysoka wydajność oświetlania do 106 lm/W

  • PF>0,9

  • Nowoczesny wygląd i estetyka

  • Moc 12W, 25W i 35W

  • Strumień świetlny do 3600lm (35W, 4000K)

  • Napięcie wejściowe AC100~240V

  • Stopień ochrony IP20

Oferujemy stylowy, nowoczesny projektor do szynoprzewodu Trak TL02 LED. Rozwiązanie charakteryzuje się doskonałą jakością i dopasowaniem materiałów o najwyższych standardach. Wykorzystane komponenty są nie tylko trwałe i solidne, ale również estetyczne, dzięki czemu oświetlenie sufitowe z powodzeniem może być wykorzystane niemal w każdym pomieszczeniu niezależnie od jego przeznaczenia. Cechą charakterystyczną nowoczesnego projektora jest łatwy i szybki sposób montażu na specjalnej szynie oraz wykorzystanie potencjału najlepszych technologii. Energooszczędne diody LED CITIZEN zapewniają nie tylko optymalizację kosztów, ale też niesamowity efekt strumienia świetlnego bez olśnienia oraz efektywne rozpraszanie ciepła.

Projektor do szynoprzewodu Trak TL02 LED

Nie bez znaczenia pozostaje możliwość regulowania głowicą lampy w zakresie 360 stopni w poziomie i 180 stopni w pionie – dzięki temu możliwe jest dopasowanie jakości światła w danych strefach zgodnie z indywidualnymi potrzebami. Wykorzystanie systemu szynowego może służyć jako samodzielne oświetlenie lub efekt doświetlania, co jest zazwyczaj stosowane w ekspozycjach sklepów, witryn i aranżacji ekskluzywnych butików. Jesteśmy przekonani, że stylowe wykończenie konstrukcji zachowane w duchu modernistycznym spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, zapewniając satysfakcję przez cały okres użytkowania.

Czym wyróżnia się projektor do szynoprzewodu Trak TL02 LED?

Największym atutem projektora do szynoprzewodu Trak TL02 LED jest jego prostota i funkcjonalność. Minimalistyczny sposób wykończenia z trwałych i solidnych materiałów gwarantuje ciekawy sposób aranżacji. Designerskie detale są szczególnie popularne w industrialnych wnętrzach, gdzie uwagę przykuwają detale o oryginalnym wykończeniu. Sufitowe lampy montowane na specjalnych szynach pozostają nieocenionym sposobem na satysfakcjonujące oświetlenie długich korytarzy lub też przestrzennych pomieszczeń. Atutem prostego wykończenia dostępnych w naszej ofercie projektorów jest możliwość dowolnego regulowania, łączenia i przesuwania modułów, dzięki czemu każdy może stworzyć unikalną aranżację o wyjątkowym klimacie. Emitowanie światła kierunkowego o kącie dopasowanym do konkretnych potrzeb z pewnością będzie korzystnym rozwiązaniem w biurze, sali konferencyjnej i przestrzeni przeznaczonej do nauki, gdzie dobre oświetlenie przekłada się na efektywność. Dość mocny strumień świetlny odpowiednio wyeksponuje przestrzeń, co z pewnością wpłynie pozytywnie na komfort oraz wygodę użytkowników danego obiektu.