Trak TL29A

Trak TL29A LED do instalacji na szynoprzewodzie, zawiera diody LED COB o wysokiej wydajności. Regulowana głowica w zakresie 35o stopni w poziomie i 90 stopni w pionie z różnymi modelami zakończenia: standard, „plaster miodu” i „migawka”. Wszystko dla stworzenia wyjątkowej atmosfery obiektu oświetlanego..

  • LED COB

  • CRI(Ra80)

  • Wysoka wydajność oświetlania do 85 lm/W

  • PF>0,9

  • Nowoczesny wygląd i estetyka

  • Moc 20W, 30W i 40W

  • Strumień świetlny do 3400lm (40W, 4000K)

  • Napięcie wejściowe AC220~240V

  • Stopień ochrony IP20

Dane techniczne

Projektory do szynoprzewodu Trak TL29A LED to nowoczesne oświetlenia popularne w przestrzeni prywatnej i komercyjnej. Rozwiązanie przykuwa uwagę wykończeniem, sposobem montażu, jakością oświetlenia oraz szerokimi możliwościami. Wykorzystanie nowoczesnych materiałów okazało się korzystnym sposobem z uwagi na trwałość i solidność konstrukcji oraz energooszczędność diod. Wysoka wydajność LED COB gwarantuje znaczącą optymalizację wydatków, co bezpośrednio wpływa na satysfakcjonujący proces użytkowania w perspektywie długofalowej.

Projektor do szynoprzewodu Trak TL29A LED

Nie bez znaczenia pozostają starannie dopasowane detale projektu, w szczególności regulowana głowica w zakresie 35o stopni w poziomie i 90 stopni w pionie, aby zagwarantować jeszcze lepszą widoczność, zgodną z indywidualnymi potrzebami. Poprzez dobór modelu zakończenia można z łatwością stworzyć w aranżacji wyjątkowy klimat. Z pewnością projektor do szynoprzewodu Trak TL29A LED okaże się doskonałym wyborem zarówno w prywatnej aranżacji, jak i na terenie obiektów usługowych czy biurowych. Systemy szynowe eksponują konkretne elementy, gwarantują również całościowe oświetlenie według preferencji. Stylowe wykończenie projektora doda nieco oryginalności i prestiżu. To doskonały wybór dla właścicieli długich korytarzy, przestrzennych pokoi, a także studyjnych kuchni, gdzie dobór detali buduje klimat, ale i ma wpływ na odbiór trudnej aranżacji. Efekt uzyskany poprzez odpowiednie natężenie światła może zupełnie odmienić przestrzeń, optycznie ją powiększając.

Nowoczesny projektor do szynoprzewodu Trak TL29A LED

Projektor do szynoprzewodu Trak TL29A LED to prosta konstrukcja zamknięta w nowoczesnej oprawie. Wykorzystanie szyny montowanej bezpośrednio na suficie okazało się korzystnym i zarazem stylowym rozwiązaniem, które zostało docenione przez sympatyków nietuzinkowego wykończenia wnętrz. Możliwość regulacji nachylenia i dopasowanie kąta światła do indywidualnych potrzeb to również atut ceniony zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i obiektach komercyjnych. Dzięki minimalistycznej i prostej budowie projektor prezentuje się imponująco w nowoczesnym budownictwie oraz aranżacjach inspirowanych stylem industrialnym. Oprawy szynowe dodają wnętrzu funkcjonalności i odrobiny nonszalancji w najlepszym wydaniu. Sufitowe lampy montowane na specjalnych szynach są chętnie wybieranym oświetleniem w salonach fryzjerskich, kosmetycznych oraz w studiach fotograficznych, gdzie detale i jakość oświetlenia są traktowane równie priorytetowo.