Trak TL29B

Trak TL29B LED do montażu na szynoprzewodzie, z wymiennymi reflektorami i głowicami regulowanymi także w zakresie 350 stopni w poziomie i 90 stopni w pionie. Wyróżnia je możliwość dostosowania współczynnika oddawania barw – do wyboru CRI80/CRI90 i CRI97..

  • LED CITIZEN COB

  • CRI(Ra80)

  • Wysoka wydajność oświetlania do 150 lm/W

  • PF>0,9

  • Nowoczesny wygląd i estetyka

  • Moc 12W, 25W, 35W i 42W

  • Strumień świetlny do 4410lm (42W, 4000K)

  • Napięcie wejściowe AC220~240V

  • Stopień ochrony IP20

  • CRI>80 / CRI>90 lub CRI>97

Dane techniczne

Projektor do szynoprzewodu Trak TL29B LED

Nowoczesne sposoby oświetlenia gwarantują większą efektywność i estetykę na najwyższym poziomie. Dzięki wykorzystaniu przemyślanych konstrukcji rozwiązanie jest uniwersalne, dlatego z powodzeniem może być wyposażeniem nowoczesnego biura, kuchni w stylowym apartamencie oraz hotelu o industrialnej aranżacji. Projektor do szynoprzewodu Trak TL29B LED to połączenie oświetlenia o bardzo korzystnych walorach oraz designerskiego dodatku, dzięki któremu przestrzeń zyskuje na oryginalności. Oferujemy konstrukcję montowaną na specjalnej szynie z wymiennymi reflektorami i regulowanymi głowicami, dzięki czemu każdy może dopasować finalny efekt do indywidualnych potrzeb i preferencji. Rozwiązanie to z jednej strony może zapewnić ciekawy nastrój i klimat wnętrz, a z drugiej satysfakcjonujące nachylenie oraz kąt światła z możliwością dostosowania współczynnika oddawania barw (CRI80/CRI90 i CRI97). Jest to zatem doskonały sposób na oświetlenie do pracy, czy też strefy relaksu.

Uniwersalny projektor do szynoprzewodu Trak TL29B LED

Cechą charakterystyczną uniwersalnego projektora do szynoprzewodu Trak TL29B LED jest możliwość dowolnego łączenia, regulowania i przesuwania oświetlenia. Dodatkowo konstrukcja jest niezwykle łatwa i prosta w montażu, co bezpośrednio przekłada się na satysfakcjonujący poziom eksploatacji. Tak wiele pozytywnych cech systemu sufitowego ma wpływ na szeroki zakres stosowania projektorów. Z powodzeniem służą do oświetlania aranżacji, ale i efektywnej ekspozycji w sklepach czy galeriach handlowych, gdzie natężenie światła oprócz walorów estetycznych ma również wpływ na jakość sprzedaży. Prosta i minimalistyczna oprawa komponuje się z wyposażeniem salonów kosmetycznych, fryzjerskich oraz studiów fotograficznych, gdzie istotne jest wykorzystanie stylowych dodatków aranżacyjnych oraz dobrze rozproszone światło.

Projektor do szynoprzewodu Trak TL29B LED – poznaj więcej jego zalet

Uniwersalny projektor do szynoprzewodu Trak TL29B LED to kwintesencja jakości i elegancji w najlepszym wydaniu. Ułatwia obowiązki, właściwie eksponuje przestrzeń, wpływa na klimat w pomieszczeniu poprzez dopasowanie odpowiedniej barwy światła. To najlepsze rozwiązanie dla osób ceniących prostotę i oszczędność czasu. Dodatkowo z pewnością korzystnym walorem gwarantującym satysfakcję jest energooszczędność zastosowanych diod LED, które znacznie optymalizują koszty użytkowania instalacji świetlnej. Prezentowany w naszej ofercie model projektora do szynoprzewodu z możliwością dowolnego łączenia i regulowania kolejnych elementów oprawy wpłynie pozytywnie na aranżację, gwarantując ciekawy sposób wykończenia.