Kos 1015

Oprawy typu wall washer stosuje się do montażu naściennego lub naziemnego w celu uzyskania efektu iluminacji. Dzięki doskonałym parametrom oprawy wall washer marki Ledkos spełnią wymagania każdego i oczywiście mogą być stosowane na zewnątrz. Wysokiej jakości diody LED oraz materiały wykonania oprawy dają długą żywotność i jakość światła. Pięć kątów padania światła i szeroka paleta barwy światła dla bardzo wielu zastosowań…

  • Epistar lub COB LED

  • CRI(Ra80)

  • Wysoka wydajność oświetlania do 100 lm/W

  • PF>0,9

  • Nowoczesny wygląd i estetyka

  • Moc 72W

  • Strumień świetlny do 7200lm

  • Napięcie wejściowe AC100~240V

  • Stopień ochrony IP65

  • Barwa światła ciepła, neutralna, zimna oraz RGB

Dane techniczne

Oprawa Wall washer KOS 1015 LED to produkt, który cieszy się sporym uznaniem i zainteresowaniem wśród klientów naszego sklepu LEDKOS. Oprawa ta zapewnia sporą ilość dodatkowego światła, która umożliwia uzyskanie maksymalnie szerokiego kąta świecenia. Wall washer KOS 1015 wyróżnia się także dobrymi parametrami, takimi jak energooszczędność oraz wysoka jakość materiałów wykorzystanych w czasie produkcji oprawy. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym asortymentem w sklepie LEDKOS. Przekonajcie się, że udane zakupy zapewni Wam sprawdzony dostawca posiadający długoletnie doświadczenie na rynku. Życzymy udanych zakupów!

Co wyróżnia oprawę Wall washer KOS 1015 LED?

Proponujemy Państwu wysokiej jakości produkt, który spełni wymagania nawet najbardziej wymagającego klienta. Wykorzystane diody LED posiadają wiele zalet, gdyż są energooszczędne, bardzo żywotne oraz zapewniają doskonałą jakość światła. Oprawa Wall washer KOS 1015 LED posiada pięć kątów padania światła i zapewnia szeroką paletę barwy światła. Sprawdzą się one w wielu sytuacjach, dlatego warto wykorzystać wzmocnienia efektu oświetlenia. Oprawa Wall washer KOS została wykonana z najwyższej jakości materiałów, które jednocześnie zostały pokryte farbą odporną na czynniki zewnętrzne. Sprawia to, że oprawa jest odporna na wiele czynników oraz może być zamontowana na zewnątrz. Charakteryzuje się stopniem ochrony określanym jako IP65. To niewątpliwa zaleta, którą doceni każdy z Was! Jest to nowoczesna lampa, która na tle innych produktów wyróżnia się prostym designem. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną charakterystyką produktu, która jest dostępna w naszym sklepie LEDKOS.

Najwyższa jakość, jaką zagwarantuje Ci oprawa Wall washer KOS 1015 LED!

W ofercie naszego sklepu LEDKOS znajdą Państwo wiele atrakcyjnych propozycji, wśród których dostępna jest również oprawa Wall washer KOS 1015 LED. Produkt ten wyróżnia się wysoką wydajnością świetlną sięgającą aż 100 lm/W, strumieniem świetlnym do 7200 lm, parametrem PF powyżej 0,9 oraz mocą lampy równą 72 W. Każdą oprawę Wall washer KOS 1015 bardzo szybko mogą Państwo zamontować zarówno na ścianie, jak i naziemnie. Lampa Wall washer charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem, który sprawdzi się w wielu aranżacjach. Jednocześnie oprawa ta może być zamontowana na zewnątrz, gdyż posiada odpowiednio dobrany stopień ochrony określony jako IP65. Przekonajcie się, że oprawa LED, jaką jest produkt Wall washer KOS 1015, spełni Wasze oczekiwania!