Oświetlenie LED do alejek w magazynach.

Inteligentny interfejs kontrolny i czujnik użytkowania.

Liniowe oświetlenie LED typu „High-Bay” Stand LED zostało stworzone do pracy w alejkach magazynów. Generuje prostokątny wzór oświetlenia, który idealnie pasuje do alejek.

Stand LED Dane Techniczne

ZigBee

Możesz zdalnie włączać/wyłączać  oraz przyciemniać światło za pomocą telefonu komórkowego/tabletu. Lampy mogą być również kontrolowane za pomocą pilota.

Oświetlenie Stand LED dostępne jest w różnych wariantach; moc 30W – 180W, kąt rozsyłu 30×70 stopni, 60×90 stopni lub 120 stopni.

Stand LED 

oświetlenie alejek magazynowych, którego szukałeś! 

Stand LED 

90 W

120 W

150 W

180 W

Czujnik ruchu

Czujnik automatycznie włącza światło gdy wykryje ruch.

Czujnik światła słonecznego

100% słońca

Czujnik światła słonecznego działa w połączeniu z czujnikiem ruchu; jeśli światło słoneczne jest wystarczająco silne (100%) lampy wyłączają sie natychmiastowo, bez użycia czujnika ruchu.

50% słońca

Jeśli siła światła słonecznego spadnie do 50% lampy włączają się aby utrzymać wybrany poziom oświetlenia (do wybrania w czujniku ruchu).

0% słońca

Jeśli siła światłą słonecznego jest poniżej wybranego poziomu lub spadnie do 0% lampy automatycznie włączają się, aby utrzymać wybrany poziom oświetlenia.

przerwa

Jeśli czujnik nie wykrywa ruchu, a dana pora dnia oznaczona jest jako przerwa, lampy automatycznie wyłączają się.

Z myślą o wysokich wymaganiach klientów przygotowaliśmy w naszym sklepie LEDKOS szereg sprawdzonych propozycji, wśród których znajdą Państwo oprawę liniową Stand LED. Jest to bardzo inteligentna lampa, gdyż została wyposażona w inteligentny interfejs kontrolny i czujnik użytkownika. Dodatkową zaletą Stand LED jest możliwość manipulacji ustawieniami lampy za pośrednictwem dedykowanej aplikacji na telefonie oraz przy użyciu dołączonego pilota. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się ze szczegółami tej oferty. Jesteśmy przekonani, że proponowana oprawa liniowa spełni Państwa oczekiwania! Życzymy udanych zakupów w naszym sklepie LEDKOS!

Zalety oprawy liniowej Stand LED

Dostępna w naszym asortymencie oprawa liniowa Stand LED dostępna jest w wielu wariantach, wśród których można rozróżnić lampy o mocy od 30 W do 180 W oraz lampy o różnym kącie rozsyłu. Proponujemy Państwu lampę o kącie rozsyłu wynoszącym 30 x 70 stopni, 60 x 90 stopni oraz 120 stopni. Dzięki temu mają Państwo możliwość dopasowania gotowego produktu do swoich potrzeb – może być zastosowany zarówno w alejkach magazynowych, w magazynie i na budowie, jak i w dokach. Warto podkreślić, że oprawa Stand LED została wyposażona w sensor wykrywający ruch oraz w czujnik światła słonecznego. Dzięki temu światło pozostaje włączone tylko wtedy, kiedy jest niezbędne. To zdecydowanie wyjątkowa lampa, która ma sporo zalet. Jednocześnie jest dostępna w naszym sklepie LEDKOS w konkurencyjnej cenie. Przekonajcie się już dziś!

Parametry oprawy liniowej ze sklepu LedKos – postaw na Stand LED!

Oprawa liniowa Stand LED to bardzo atrakcyjny produkt dostępny w naszym sklepie LEDKOS, który zyskał spore uznanie naszych klientów. Warto podkreślić, że zainteresowanie lampą Stand LED nie słabnie od dłuższego czasu. Wynika to z faktu, że została wyprodukowana w wielu wariantach. Różnią się one między innymi mocą, wartością strumienia świetlnego oraz skutecznością. Kolejną zaletą tego produktu jest możliwość kontrolowania jakości oświetlania i wyposażenie oprawy liniowej Stand LED w czujnik światła słonecznego oraz sensor wykrywający ruch. Stand LED została wyprodukowana z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu to bardzo solidny produkt. Sprawdzi się on w wielu sytuacjach. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami. Z wielką przyjemnością odpowiemy na każde pytania z Państwa strony. Jeśli zakup oprawy do oświetlenia, to tylko w sklepie LEDKOS! Postawcie na sprawdzoną firmę, która posiada spore doświadczenie w swojej branży!