Kos 1013

Oprawy typu wall washer stosuje się do montażu naściennego lub naziemnego w celu uzyskania efektu iluminacji. Dzięki doskonałym parametrom oprawy wall washer marki Ledkos spełnią wymagania każdego i oczywiście mogą być stosowane na zewnątrz. Wysokiej jakości diody LED oraz materiały wykonania oprawy dają długą żywotność i jakość światła. Pięć kątów padania światła i szeroka paleta barwy światła dla bardzo wielu zastosowań…

  • Epistar lub COB LED

  • CRI(Ra80)

  • Wysoka wydajność oświetlania do 100 lm/W

  • PF>0,9

  • Nowoczesny wygląd i estetyka

  • Moc 15W, 24W i 36W

  • Strumień świetlny do 3600lm (36W, 5000K)

  • Napięcie wejściowe AC100~240V

  • Stopień ochrony IP65

  • Barwa światła ciepła, neutralna, zimna oraz RGB

Dane techniczne

Oświetlenie liniowe typu wall washer to rozwiązanie łączące energooszczędną technologię oraz nowoczesną oprawę zewnętrzną. Najlepiej sprawdza się jako oświetlenie elewacji budynków i ścian, z uwagi na doskonałe światło i satysfakcjonującą widoczność. Z jednej strony pełni funkcję praktyczną, z drugiej natomiast dodaje nieco oryginalności. Oprawa wall washer KOS 1013 LED niewątpliwie uatrakcyjnia przestrzeń zarówno w obrębie całego budynku, jak i uwypuklając elementy szczególne, na przykład konkretną ścianę. Dodatkowo rozwiązanie nierzadko jest wykorzystywane w celu tworzenia oryginalnej iluminacji świetlnej, charakterystycznej dla nowoczesnych zabudowań i wyjątkowych elementów architektonicznych.

Oprawa wall washer KOS 1013 LED

Wykonana ze starannie dopasowanych materiałów będzie służyć przez lata, nawet w wymagających warunkach. Oprawa wall washer KOS 1013 LED świetnie radzi sobie w przestrzeni narażonej na niekorzystne czynniki, w szczególności zanieczyszczenia i wilgoć. Mimo kurzu, brudu i zmiennej temperatury może bez najmniejszego problemu zadbać o doświetlenie różnego rodzaju nośników reklamowych, pomników czy innych budowli, które wymagają szczególnej ekspozycji. To jedno z najtańszych, a zarazem najbardziej funkcjonalnych i efektywnych rozwiązań na rynku. Oprawa wall washer KOS 1013 LED jest prosta w montażu. Została wyposażona w specjalny uchwyt ścienny, który ma za zadanie zagwarantować trwały i solidny montaż. Jesteśmy przekonani, że nowoczesna konstrukcja, trwałe komponenty i odpowiednie natężenie światła będą korzystnym rozwiązaniem niezależnie od finalnego zastosowania. Z pewnością wpasuje się w estetykę architektoniczną niezależnie od stylu i kolorystyki wykończenia.

Czym wyróżnia się oprawa wall washer KOS 1013 LED?

Oprawa wall washer KOS 1013 LED to bez wątpienia oświetlenie zachowane w duchu modernistycznym. Stosowane wszędzie tam, gdzie należy uwypuklić element lub większą przestrzeń. Charakterystyczny pionowy słup świetlny gwarantuje nie tylko doskonałą widoczność, ale również równomiernie padające światło, co jest niewątpliwym atutem oświetlenia typu liniowego. Dodatkowo obudowa jest wykonana ze specjalnego tworzywa nie tylko o wysokiej estetyce i nowoczesnym wyglądzie, ale przede wszystkim o satysfakcjonującej trwałości. Odporny na działania niekorzystnych czynników materiał będzie służyć przez lata wymagającej eksploatacji, gwarantując satysfakcję dopasowaną do indywidualnych potrzeb i preferencji. Wśród zalet wall washer KOS 1013 LED należy również wyróżnić barwę światła od ciepłej i naturalnej po zimną i RGB, a także strumień światła tego modelu oświetlenia liniowego, które wynosi do 3600 lm.