Kos 1014

Oprawy typu wall washer stosuje się do montażu naściennego lub naziemnego w celu uzyskania efektu iluminacji. Dzięki doskonałym parametrom oprawy wall washer marki Ledkos spełnią wymagania każdego i oczywiście mogą być stosowane na zewnątrz. Wysokiej jakości diody LED oraz materiały wykonania oprawy dają długą żywotność i jakość światła. Pięć kątów padania światła i szeroka paleta barwy światła dla bardzo wielu zastosowań…

  • Epistar lub COB LED

  • CRI(Ra80)

  • Wysoka wydajność oświetlania do 100 lm/W

  • PF>0,9

  • Nowoczesny wygląd i estetyka

  • Moc 9W, 12W, 18W, 24W i 36W

  • Strumień świetlny do 3600lm (36W, 5000K)

  • Napięcie wejściowe AC100~240V

  • Stopień ochrony IP65

  • Barwa światła ciepła, neutralna, zimna oraz RGB

Dane techniczne

Popularne oświetlenia LED są chętnie wykorzystywane jako funkcjonalny i zarazem estetyczny sposób wykończenia wnętrz. Oprawa typu wall washer może być montowana zarówno w konfiguracji naściennej, jak i naziemnej, co zapewnia wyjątkowy efekt iluminacji. Atutem pozostaje jakość zastosowanych rozwiązań. Uwagę przykuwa zarówno nowoczesna technologia energooszczędnych diod LED, jak i trwałe i solidne komponenty, z których została wykonana konstrukcja. Dzięki zastosowanym elementom odpornym na działanie czynników zewnętrznych – od zanieczyszczeń po skrajne temperatury i wilgoć – oprawę wall washer KOS 1014 LED z powodzeniem można stosować zarówno wewnątrz pomieszczenia, jak i na zewnątrz.

Oprawa wall washer KOS 1014 LED

Niewątpliwą zaletą proponowanego modelu oświetlenia jest pięć kątów padania światła i szeroka paleta barwy uzyskiwanego natężenia światła. Jesteśmy przekonani, że jakość, estetyka i nowoczesny sposób wykończenia zapewnią długi i satysfakcjonujący proces użytkowania dopasowany do indywidualnych potrzeb i preferencji. Oprawa wall washer KOS 1014 LED to najlepsza jakość, której potwierdzeniem są doskonale dopasowane materiały wraz z estetycznym wykończeniem konstrukcji. Oświetlenie doskonale nadaje się do uwidocznienia elewacji i wyeksponowania ścian budynków, co gwarantuje wyjątkowo nowoczesny i niebywale oryginalny efekt. Oprawa jest również chętnie wykorzystywana w sytuacji, kiedy istnieje potrzeba uatrakcyjnienia konkretnych elementów architektury. Pojedyncze obiekty w towarzystwie zjawiskowej iluminacji świetlnej prezentują się wyjątkowo, przykuwając uwagę nawet najbardziej wymagających osób.

Oprawa wall washer KOS 1014 LED i jej zalety

Imponujące oświetlenie w nowoczesnym stylu niewątpliwie doda nieco oryginalności, bez względu na zastosowanie i panujące warunki atmosferyczne. Projekcja z diodami LED w roli głównej poprzez odpowiedni sposób montażu zapewnia mocne i równomierne oświetlenie lub delikatną dekorację świetlną dopasowaną do indywidualnych potrzeb i preferencji. Oprawa wall washer KOS 1014 LED dzięki obudowie o wysokiej szczelności doskonale odnajdzie się nawet w porze zimowej, kiedy temperatury utrzymują się na poziomie poniżej 0 st. Celsjusza. Perfekcyjnie zaprojektowany element oświetlenia będzie służył przez wiele lat, podkreślając ściany, fasady i elewacje, ogrody, sceny, muzea i wystawy. Gra świateł potęguje nietuzinkowy efekt!