Arctic oprawa typu High Bay z najwyższej półki

  • Strumień świetlny do 45 000 lm (300W)

  • Skuteczność do 150lm/W

  • Stopień ochrony: IP65, IK10

  • 5 lat gwarancji
  • Nowoczesny wygląd i jakość wykonania
  • Doskonała wydajność chłodzenia
  • Możliwość automatycznego wyłączania w celu zapewnienia bezpieczeństwa konserwacji
  • 11 kątów dystrybucji światła

 Arctic LED montaż

Uchwyt wiszący ruchomy do
płaskich powierzchni

Uchwyt wiszący nieruchomy

Arctic LED Dane Techniczne

Profesjonalne zaprezentowanie swojej firmy przed pracownikami, klientami oraz partnerami biznesowymi to już połowa sukcesu, dlatego stworzyliśmy oprawę przemysłową Point LED, która pomoże utrzymać najwyższy standard wydajności oraz wyglądu Twojej placówki. Jest ona niesamowicie funkcjonalna i energooszczędna. Posiada udoskonalenia, które pozwalają w komfortowy sposób rozjaśnić nawet najciemniejsze wnętrza, bez obarczania Twojej firmy nadmiernymi kosztami za prąd. Jej nowoczesny design sprawia, że stanowi ozdobę każdego wnętrza, doskonale pasując do surowego wystroju i przede wszystkim definiując swoim wyglądem praktyczne zastosowanie.

Najwyższa jakość oprawy przemysłowej Arctic LED

Podczas opracowywania projektu Arctic LED zostały wzięte pod uwagę wszystkie negatywne czynniki, jakie mogą oddziaływać na oprawę przemysłową, dzięki czemu została ona stworzona z myślą o najwyższym poziomie bezpieczeństwa oraz oszczędności. Oszczędność ta nie wpłynęła na jakość oświetlenia, jaką oprawa ma do zaoferowania. Strumień świetlny Arctic LED wynosi nawet 45 000 lm, co w przeliczeniu daje 300 W. Jest to źródło światła, które kompleksowo rozjaśni ciemną, dużą przestrzeń – zapewnia aż 11 kątów dystrybucji światła. Jej skuteczność liczona jest do 150 lm/W. Przy tak dużym natężeniu zadbano o to, by oprawa Arctic posiadała przemyślany system chłodzenia – pozwala to na używanie oświetlenia przez długie godziny bez konieczności wyłączania lampy. Posiada najwyższą gwarancję ochrony zapewnioną przez IP65 oraz IK10. W celu zagwarantowania wysokiego standardu bezpieczeństwa oraz oszczędności oprawy przemysłowe Arctic LED zostały wyposażone w funkcję automatycznego wyłączania. Ułatwia to również ich konserwację.

Arctic LED zachwyca swoim designem

Oprawa przemysłowa to główne źródło oświetlania hal, magazynów czy pracowni oraz fabryk. Arctic LED jest nie tylko znakomitym sposobem na rozświetlenie dużych przestrzeni, ale również bardzo eleganckim wypełnieniem całego wnętrza. Prosty, nowoczesny design klosza nie będzie rzucał się w oczy, a zgrabnie wpasuje się we wnętrze. Czarny kolor z odrobiną czerwieni będzie się znakomicie prezentował. Profesjonalny wygląd oprawy przemysłowej będzie pozytywną ulotką dla Twojej firmy i zrobi bardzo dobre wrażenie na klientach i partnerach biznesowych czy też samych pracownikach. Nie musisz dłużej troszczyć się o ukrywanie funkcjonalnych, ale nieciekawie wyglądających opraw przemysłowych, dzięki niesamowitej Arctic LED.