Away zamiennik tradycyjnego światła 1000W dla wielu zastosowań

  • Wysoka wydajność przy użyciu Seoul Chip

  • Strumień świetlny do 96 000 lm (600W)
  • Skuteczność do 160lm/W
  • Oszczędność energii elektrycznej do 90%
  • Śruby ze stali nierdzewnej
  • Aluminiowa powłoka
  • 5 lat gwarancji
  • Stopień ochrony: IP65, IK10

  Away LED montaż

Uchwyt nieruchomy do
płaskich powierzchni

Uchwyt ruchomy wiszący

Away LED Dane Techniczne

Tam, gdzie tradycyjna oprawa przemysłowa się nie sprawdzi, na pomoc przychodzi Away LED. To zwieńczenie najnowszej technologii z zastosowaniem Seoul Chip, która pozwala wydobyć z lampy o wiele więcej od przeciętnego sposobu na oświetlanie terenu. Dzięki niej bez problemu obejmiesz sztucznym oświetleniem ogromne przestrzenie bez konieczności inwestowania w kilka egzemplarzy opraw przemysłowych. Świetnie sprawdza się na przestrzeniach otwartych, gdzie promień światła nie musi być scentrowany. Zobacz, co prezentuje sobą nowoczesny Away LED.

Oprawa przemysłowa Away LED

Niezwykła moc oprawy przemysłowej Away LED pozwala oświetlać ogromne przestrzenie przy jednoczesnym braku obciążania Twojego budżetu. Inteligentny system pobierania energii elektrycznej pozwala osiągnąć nawet do 90% oszczędności, sprawiając, że zakup oprawy szybko się zwróci i będzie procentował w postaci lepszych osiągnięć pracowników. Gwarantowana moc strumienia świetlnego sięga do 96 000 lm (600 W) – jest to ogromna moc w porównaniu do przeciętnych opraw przemysłowych, przynajmniej dwukrotnie większa. Pomimo takiej mocy skuteczność utrzymuje stabilny poziom 160 lm/W. Sprawdzi się w miejscach niewymagających bardzo dokładnego oświetlenia lub jako wypełniacz-uzupełnienie dla sztucznego światła, które już znajduje się w firmie.

Nowoczesna budowa i wygląd Away LED

Do stworzenia oprawy przemysłowej Away LED dobrano najlepszej jakości materiały, by stworzyć produkt bardzo wytrzymały, który sprawdzi się w trudnych warunkach. Przede wszystkim skupiono się na wydajnym działaniu oprawy, dlatego została pokryta aluminiową powłoką. Jest to dodatkowa warstwa ochronna, aby do środka nie dostawała się wilgoć. Wszystkie elementy metalowe (np. śruby) zostały wykonane ze stali nierdzewnej, przez co są odporne na korozję. Sama oprawa posiada charakterystyczne zadaszenie, która pomaga skupić światło na konkretnej powierzchni i nie rozprasza go na tereny niewymagające oświetlenia. Wygodny sposób montażu pozwala umieścić ją w różnych pozycjach oraz na wiele sposobów, zarówno do powierzchni ruchomych, jak i nieruchomych. Jest to niezwykle bezpieczna oprawa przemysłowa, co ważne nie ulega łatwo uszkodzeniom. Posiada stopień ochrony zgodny z normami – IP65, IK10. Away LED objęta jest pięcioletnią gwarancją.