Broad prostota i ekonomia

 • Wysoka wydajność przy użyciu Nichia SMD
 • Strumień świetlny do 23 400 lm (180W)
 • Skuteczność do 130lm/W
 • Oszczędność energii elektrycznej do 90%
 • Śruby ze stali nierdzewnej
 • Temperatura pracy od -30 st.C do +40 st.C
 • Stopień ochrony: IP65, IK10

 • 5 lat gwarancji
 • Zintegrowany radiator z odbłyśnikiem PC
 • Nowoczesny wygląd i jakość wykonania
 • Sterownik Inventronics

 Broad LED

montaż

Uchwyt wiszący ruchomy do
płaskich powierzchni

Uchwyt wiszący nieruchomy ( na śrubę )

Broad LED Dane Techniczne

Zapewnienie odpowiedniego oświetlenia hali lub pomieszczeniu gospodarczemu jest bardzo istotnym elementem projektowania wnętrza. To właśnie sztuczne światło będzie decydować o komforcie pracy oraz jej jakości. Często odgrywa istotną rolę w odczytywaniu opisów produktów czy poruszaniu się po danym miejscu. Dobre oświetlenie może całkowicie odmienić jakość pracy, a co za tym idzie, jakość Twoich produktów i oferowanych usług. Oprawa przemysłowa Broad LED jest dla wszystkich, którzy cenią nie tylko prostotę oświetlenia, ale również jej efektywność i ekonomiczność.

Ekonomiczne oświetlenie dzięki Broad LED

W oprawie przemysłowej Broad LED zastosowano nowoczesną technologię Nichia SMD, która pozwala zaoszczędzić ilość prądu potrzebną do zasilenia jej działania bez utraty wydajności. Posiada bardzo wyraźny, mocny strumień światła 23 400 lm, który w przeliczeniu osiąga 180 W. Wystarczy do optymalnego oświetlenia większości nawierzchni oraz większych pomieszczeń, w których niezbędne jest jasne światło. Jej skuteczność liczona jest w 130 lm/W. Oprawa Broad LED będzie w pełni funkcjonalna nawet w przypadku konieczności rozjaśniania dużych powierzchniowo pomieszczeń. Dzięki wszystkim udoskonaleniom i rozwiązaniom, jakie posiada Broad LED, oszczędność, jaką możesz uzyskać na energii elektrycznej, wynosi aż 90%! To o wiele więcej niż zwykłe, domowe oświetlenie i w przypadku oświetlenia przemysłowego będzie miało bardzo pozytywny wpływ na budżet firmy.

Najwyższa jakość oprawy przemysłowej Broad LED

Oprawa przemysłowa Broad LED to przede wszystkim oszczędność na energii elektrycznej, ale również wygoda montażu, prostota designu oraz doskonała jakość oświetlenia, która czyni ją niezwykle praktycznym urządzeniem dla każdej hali przemysłowej. Jest to produkt bardzo wytrzymały i tolerancyjny na trudne warunki pracy. Może pracować w temperaturze od -30 st. Celsjusza do +40 st. Celsjusza, co sprawia, że jest w pełni funkcjonalna w mroźniach i chłodniach. Sprawdzi się też świetnie w halach produkcyjnych. Posiada śruby ze stali nierdzewnej, dlatego jest odporna na działanie wilgoci. Oprawa przemysłowa Broad LED zaopatrzona jest w zintegrowany radiator z odbłyśnikiem PC. Jej nowoczesny wygląd sprawia, że jest eleganckim zwieńczeniem górnych części pomieszczenia, w których została zamontowana.