Skill stworzony dla oszczędności

  • Wysoka wydajność przy użyciu Nichia SMD
  • Strumień świetlny do 30 000 lm (200W)
  • Skuteczność do 160lm/W
  • Oszczędność energii elektrycznej do 90%
  • Śruby ze stali nierdzewnej
  • Sterownik Meanwell, Sosen lub Inventronics
  • Stopień ochrony: IP65, IK10

  • 5 lat gwarancji

Skill LED montaż

Uchwyt  ruchomy do
płaskich powierzchni

 

Uchwyt wiszący ruchomy

Uchwyt wiszący ruchomy – hak

Skill LED Dane Techniczne

Jeśli zastanawiałeś się, czy istnieje oprawa przemysłowa, która połączy niezwykłą wydajność światła z nadzwyczajną oszczędnością, nie musisz się już dłużej zastanawiać! Oprawa przemysłowa Skill LED została stworzona z myślą o tym, by Twoi pracownicy mogli komfortowo pracować, a jednocześnie, żebyś nie musiał znacząco obciążać budżetu swojej firmy. Ta niezwykle wydajna oprawa jest doskonałym wyborem dla firm, które potrzebują oświetlenia przez całą dobę, i gdy niezbędnikiem jest przejrzyste, solidne światło, by wydajnie pracować. To połączenie świetnego wyglądu z funkcjonalnością i oszczędzaniem!

Skill LED to gwarancja oszczędności

Proponowana oprawa przemysłowa posiada bardzo wyraziste, konkretne źródło światła, które jest w bardzo elegancki i przystępny sposób rozprowadzane. Możesz spokojnie zmierzyć odległość, w jakiej powinna zostać umieszczona, aby jak najwydajniej korzystać z oferowanego przez nią światła. Do dysponowania strumieniem świetlnym zastosowano cieszącą się popularnością technologię Nichia SMD – niezawodną oraz dającą gwarancję najwyższej jakości oświetlenia. Strumień świetlny, jaki oprawa Skill LED ma do zaoferowania, to aż 30 000 lm! W przeliczeniu daje to nawet do 200 W, co z kolei oferuje skuteczność oświetlenia do 160 lm/W. Jest to jasny i wyrazisty strumień świetlny. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom przyjemna dla oka jasność nie jest tworzona kosztem ogromnych pokładów prądu. Oszczędność energii elektrycznej przy użytkowaniu oprawy przemysłowej Skill LED może wynieść aż 90%!

Oprawa przemysłowa Skill LED

Skill LED to oszczędność, ale również elegancki design samej oprawy. Jest niezwykle wygodna w użytkowaniu ze względu na możliwość zamontowania jej na różne sposoby – zarówno ruchome, stałe, jak i łańcuchowe, pozwalające jej zawisnąć na dogodnej dla Ciebie wysokości. Kupując Skill LED, masz możliwość zdecydowania, jakim sterownikiem będzie ona kontrolowana – Meanwell, Sosen czy Inventronics. Skill LED może dostosować się do Twoich potrzeb, dzięki czemu jest bardzo uniwersalna. Zastosowane do produkcji materiały zostały starannie wybrane, by oprawa przemysłowa wytrzymywała długi czas pracy. Poszczególne elementy zostały wykonane ze stali nierdzewnej, aby ewentualna wilgoć nie miała wpływu na bezpieczeństwo oraz funkcjonowanie Skill LED.