Wizard X mniejszy i bardzo wydajny

  • Wysoka wydajność przy użyciu SMD 3030

  • Strumień świetlny do 19 500 lm (150W)
  • Skuteczność do 120lm/W

  • Oszczędność energii elektrycznej do 90%
  • Śruby ze stali nierdzewnej
  • Sterownik Sosen i Philips

  • Stopień ochrony: IP65, IK10

  • 5 lat gwarancji
  • Lina zabezpieczająca przy uchwycie
  • Nowoczesny wygląd i jakość wykonania

 Wizard X LED montaż

Uchwyt nieruchomy do
płaskich powierzchni

Uchwyt wiszący ruchomy do
płaskich powierzchni

Wizard X LED Dane Techniczne

Nie do wszystkich hal i pomieszczeń pasują duże lampy. Często zdarza się, że nadmiar światła jest wręcz niepożądany. Dla takich przypadków stworzono niezawodną oprawę przemysłową Wizard X LED, łączącą w sobie doskonałą jakość oświetlenia z wydajnością. Sama w sobie zabiera niewielką przestrzeń. Dzięki niewielkiemu projektowi jest bardzo poręczna i łatwo ją wkomponować w nawet najbardziej ciasny kąt, oferując bardzo komfortowe źródło oświetlenia.

Oprawa przemysłowa Wizard X LED

Niewielka oprawa nie musi oznaczać, że ucierpi na tym wydajność. Takim typem oprawy przemysłowej jest właśnie Wizard X LED, który został przystosowany do niewielkich przestrzeni i stworzony z myślą o tym, by doskonale je rozświetlać. Jest zarówno wspaniałym wypełnieniem tego miejsca, jak i znakomitym źródłem sztucznego światła. Jej wysoka wydajność została osiągnięta dzięki zastosowaniu technologii SMD 3030. Jej skuteczność jest mierzona nawet do 120 lm/W – nie ustępuje więc swoim większym odpowiednikom. Strumień świetlny sięga nawet do 19 500 lm, czyli 150 W. Nie zawiedzie więc jako główne oświetlenie, choć najlepiej sprawdza się na mniejszych powierzchniach. Warto przy tym zaznaczyć, że mimo wysokich osiągnięć, nie ucierpi przy tym budżet firmy. Przy prawidłowym użytkowaniu oszczędność energii elektrycznej wyniesie nawet do 90%.

Drobna i elegancka oprawa przemysłowa Wizard X LED

Wizard X LED to bardzo miły dla oka design, który cieszy jako ozdoba, doskonale prezentując się w nieco surowych wnętrzach, biurach czy halach magazynowych. Jej nowoczesny styl idzie w parze z nowoczesną, doskonałą jakością wykonania, która gwarantuje wieloletnie funkcjonowanie bez żadnych usterek i problemów. Użyte do stworzenia Wizard X LED materiały zostały starannie dobrane, aby odpowiadać na potrzeby użytkowania. Posiada elementy ze stali nierdzewnej, które chronią lampę przed korozją oraz negatywnymi czynnikami wilgoci. Dla ułatwienia operowania została zaopatrzona w sterownik Sosen i Philips. Łatwo dopasujesz je potrzeb swojej firmy. Dla maksymalnego zapewnienia bezpieczeństwa posiada linę zabezpieczającą przy uchwycie – możesz ją montować na dwa różne sposoby, zarówno do powierzchni ruchomych, jak i nieruchomych. W naszym sklepie dostępna jest w bardzo atrakcyjnej cenie, zatem bez wahania warto zdecydować się na jej zakup. Przy okazji zachęcamy do zapoznania się z pozostałym asortymentem.