Fino

Fino to naświetlacze z szeroką paletą mocy 20W, 30W, 50W, 100W, 150W i 200W . Znajdują zastosowanie wewnątrz jak i na zewnątrz budynków dzięki stopniu ochrony IP65 oraz IK07. Długą żywotność zapewnia użycie diod LED 2835SMD oraz odlew aluminium ADC12 ze szkłem hartowanym. Wysoki współczynnik oddawania barwy CRI>80, wysoka skuteczność świetlna, temperatury barw 3000K,4000K oraz 6000K, a także przystępna cena powodują, iż jest to produkt cieszący się powszechnym zainteresowaniem..

  • 2835 SMD LED Chip

  • CRI(Ra80)

  • Wysoka wydajność oświetlania do 100 lm/W

  • PF>0,9

  • Bardzo lekkie i cienkie

  • Moc 20W, 30W, 50W, 100W, 150W i 200W

  • Strumień świetlny do 17100lm z wersją 200W

  • Napięcie wejściowe AC185~260V

  • Stopień ochrony IP65 i IK07

  • Opcjonalnie w kolorach obudowy białym, czarnym i szarym

Dane techniczne

Proponujemy Państwu nowoczesne oświetlenie LED, które doceniło już bardzo szerokie grono różnorodnych podmiotów gospodarczych, jak i naszych klientów indywidualnych. W LEDKOS znajdą Państwo wysokiej jakości naświetlacz Fino LED, który można szybko i łatwo zamontować na wsporniku. Produkt ten wyróżnia się szeroką paletą mocy 20-200 W. Dodatkowo naświetlacz Fino można zamontować na zewnątrz lub wewnątrz. Przekonajcie się, że naświetlacz z oferty LEDKOS spełni Wasze oczekiwania. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem i szczegółową charakterystyką wybranych produktów, które dostępne są na naszej stronie internetowej. Życzymy udanych zakupów!

Postaw na sprawdzone rozwiązanie – naświetlacz Fino LED

Jesteśmy przekonani, że oferta przygotowana przez nasz sklep LEDKOS sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagającego klienta. Naszym zdaniem towarem godnym uwagi jest naświetlacz Fino LED, ponieważ to bardzo lekka i energooszczędna lampa. Jest to produkt wykonany z najwyższej jakości materiałów, na które składa się szkło hartowane, PCD, obudowa wykonana z aluminium, odbłyśnik i wspornik. Prosta budowa wspornika umożliwia szybki montaż do powierzchni, który doceni każdy nasz klient. Naświetlacz wyróżnia się na tle innych produktów tego typu wysokim stopniem szczelności przed wnikaniem pyłu i wody (IP65) oraz ochroną przeciwuderzeniową (IK07). Dzięki temu proponowany Państwu produkt można zamontować zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz. Produkt Fino wyróżnia wysoka skuteczność świetlna i żywotność wynikająca z użycia diody SMD LED.

Zalety naświetlacza Fino LED

W sklepie LEDKOS dysponujemy szeroką ofertą energooszczędnych lamp oraz naświetlaczy w konkurencyjnej cenie, wśród których wyróżnia się naświetlacz Fino LED. To produkt, który posiada wysoki poziom ochrony określany na poziomie IK07 oraz IP65. Sprawia to, że może być wykorzystany wewnątrz i na zewnątrz. Proponowany naświetlacz charakteryzuje się również wysokim współczynnikiem oddawania barwy CRI>80 i skutecznością świetlną. Fino LED wyróżnia się temperaturą barw o wartości 3000K, 4000K oraz 6000K. Dodatkowo jest on dostępny w ofercie naszego sklepu LED KOS w kilku wariantach mocy, czyli: 20 W, 30 W, 50 W, 100 W, 150 W i 200 W. Produkt dopasowany jest do powszechnych parametrów technicznych, jakie oferuje rynek. Zaletą naświetlacza Fino LED jest także możliwość dopasowania koloru obudowy do własnych potrzeb, gdyż występuje w kolorze białym, czarnym i szarym. Pełna charakterystyka produktu dostępna jest dla Państwa w karcie katalogowej i u naszych konsultantów. Zapraszamy do kontaktu!