Leo

Leo to oprawa parkowa LED. Stylowy i elegancki wygląd w połączeniu z wysoką jakością powodują, że sprawdza się wszędzie tam gdzie potrzeba nadać wyjątkowy styl na ulicach, alejach, dziedzińcach, parkingach, w parkach, ogrodach, itd…

  • Philips LED

  • CRI(Ra80)

  • Wysoka wydajność oświetlania do 135 lm/W

  • PF>0,95

  • Nowoczesny wygląd i estetyka

  • Moc 60W i 90W (również dostępne od 20-100W)

  • Strumień świetlny do 12150lm

  • Napięcie wejściowe AC220-240V

  • Stopień ochrony IP66 i IK09

  • RAL 7024 w standardzie (opcjonalnie cała paleta RAL i AKZO)

Dane techniczne

Park to cenne miejsce dla każdego miasteczka i miasta, zwłaszcza dla jego mieszkańców. Dlatego też wielu włodarzy dba o jego piękny i harmonijny wygląd w ciągu dnia oraz w nocy. Po zmierzchu zdecydowanie przyda się oprawa uliczna parkowa Leo LED, która charakteryzuje się stylowym wyglądem, przyjemną poświatą dla oka oraz niskim zużyciem energii elektrycznej. Jest to propozycja, która równie dobrze sprawdzi się w innych miejscach – na skwerach, w przydomowych ogrodach, na ulicach, dziedzińcach czy na parkingach. Produkty dostępne w naszym sklepie LEDKOS to gwarancja najwyższej jakości oraz niskich cen. Sprawdźcie już dziś naszą ofertę!

Stylowa oprawa uliczna i parkowa, czyli Leo LED!

Modne, a przede wszystkim bardzo eleganckie rozwiązanie dla każdego miasta. Naszym zdaniem oprawa uliczna parkowa Leo LED to nie tylko estetyczna propozycja, ale i nowoczesne rozwiązania. Należy podkreślić, że w lampie Leo zostało wykorzystane oświetlenie Philips LED. Jest to jedna z najnowocześniejszych propozycji oświetlenia na rynku charakteryzująca się wysoką żywotnością powyżej 100000 godzin. Strumień świetlny wynosi 8100 lm i 12150 lm, odpowiednio dla lampy o mocy 60 W i 90 W. Obie propozycje to produkty wyróżniające się stopniem ochrony IP66 i IK09, dzięki czemu są wytrzymałe na wiele niekorzystnych czynników. Dodatkowo zakres pracy, jeśli chodzi o temperaturę, jest bardzo szeroki. Oprawa uliczna Leo posiada CRI powyżej 80 oraz mieści się w klasie I i II. Więcej szczegółów dostępnych jest u naszych konsultantów i w broszurze informacyjnej zamieszczonej na stronie internetowej naszego sklepu LEDKOS. Życzymy udanych zakupów!

Zalety oprawy parkowej i ulicznej Leo LED

Oprawa uliczna parkowa Leo LED dostępna jest w kilku wariantach mocy, czyli w zakresie od 20 W do 100 W. Najczęściej wybierane modele posiadają moc 60 W i 90 W. Produkt ten wyróżnia się wysoką wydajnością oświetlenia, która sięga aż 135 lm/W oraz PF powyżej 0,95. W standardzie wykorzystano kolor RAL 7024, jednak dla naszych klientów przygotowaliśmy całą paletą RAL oraz AKZO. Zaletą oprawy Leo LED jest także dobrze dobrany strumień świetlny sięgający nawet 12150 lm oraz żywotność lampy marki Philips LED powyżej 100000 godzin. Jesteśmy przekonani, że produkt ten przypadnie do gustu nawet bardzo wymagającemu klientowi. To gustowna propozycja lampy, która sprawdzi się w wielu przypadkach. Wybierzcie oprawę uliczną parkową Leo LED z asortymentu naszego sklepu LEDKOS. Postawcie na sprawdzone i energooszczędne rozwiązanie w niskiej cenie! Serdecznie zapraszamy!