Na holu głównym w wejściu głównym hali zainstalowano na zawiesiach oprawy THIN LED o mocy 40W. Również na przyległych schodach po obu stronach holu zamontowano po dwie oprawy THIN LED 40W.

Dodatkowo w sufitach modułowych podwieszanych zamontowano panele LED R-SQUARE o mocy 33W, które posiadają atest PZH.

Bezpośrednio nad trybunami przy boisku zainstalowano na wspornikach oprawy STAND LED o mocy 60W.

Dookoła boiska na balkonie technicznym znajdują się panele LED R-SQUARE o mocy 33W.

Na całym obiekcie zainstalowano oprawy awaryjne i ewakuacyjne naszego partnera producenta markę Hybryd. Oprawy awaryjne zewnętrzne z grzałkami i IP65. Oprawy wewnętrzne podtynkowe jak Crystal LED, OWA FL LED , Profilight SGN LED oraz natynkowe PRIMOS DS LED, PRIMOS SS LED, PRIMOS II LED i OWA SU LED, na które dodatkowo w celach bezpieczeństwa nad boiskiem została zamontowana siatka ochronna.

W pomieszczeniach ogólnych, korytarzach, szatniach i socjalnych zainstalowano w sufitach modułowych panele LED R-SQUARE o mocy 33W.

Pomieszczenia techniczne, kotłownia i mały magazyn wyposażono w oprawy Rollo LED o mocy 30W, które zainstalowano natynkowo na ścianach.

W małym schowku pod schodami zamontowano natynkowo oprawę U-Batten LED o mocy 20W.

W toaletach zainstalowano w suficie modułowym panele LED R-Square o mocy 33W z podwyższonym stopniem szczelności IP65.

W kabinach toalet instalowano oprawy wpuszczane typu downlight uruchamiane na czujnik obecności. Są to U-Downlight96 LED o mocach 10W i 18W i stopniu szczelności IP54