LedKos

Kim jesteśmy


Firma LedKos powstała w 2015 roku, jednak nasza historia w tej branży, zaczęła się znacznie wcześniej. LedKos jest dystrybutorem przemysłowego oświetlenia ledowego High Bay pod wszystkie rodzaje inwestycji. Została założona wraz z rozwojem innego podmiotu gospodarczego z sektora usług w branży elektrycznej i w początkowej fazie tylko na jego potrzeby. Dzięki zespołowi, którzy tworzą ludzie będący profesjonalistami w swojej branży, ich doświadczeniu oraz zaangażowaniu firma cały czas prężnie się rozwija, realizuje coraz więcej projektów i spełnia potrzeby coraz większej liczby inwestorów w całym kraju. O tej kwestii więcej przeczytają Państwo w zakładce “Nasze realizacje”.

Nasze Produkty

Firma oferuje innowacyjne i nowoczesne oświetlenie led HighBay i inne przemysłowe, sterowane dzięki inteligentnej, bezprzewodowej kontroli. Asortyment spełnia najwyższe standardy jakości z gwarancją na lata i przeznaczony jest dla wielu rodzajów inwestycji takich jak: hale, magazyny, parkingi, boiska, stadiony, ulice, szpitale, banki, biura, stacje benzynowe, markety, budowy, domy i wiele innych. Nasze oświetlenie dzięki najnowocześniejszej technologii pozwala na uzyskanie oszczędności na zużyciu energii 60-70%, a nawet do 90-91%.
Co to jest HighBay?
Oprawy przemysłowe LED typu High-Bay to bezpośredni, energooszczędny zamiennik lamp z żarnikami sodowymi lub metalohalogenowymi. Oprawy te cechuje długa żywotność (przekraczająca 50000 godzin pracy), znacznie mniejszy pobór mocy (oszczędność rzędu 60-70%) oraz natychmiastowy “start” (bez efektów migania i fazy rozgrzewania). Lampa przemysłowa LED High-Bay cechuje się również znacznie mniejszym spadkiem strumienia świetlnego w funkcji czasu pracy (-15% po 20000h) w porównaniu ze standardowymi żarówkami sodowymi, czy metalohalogenowymi, których wartość strumienia świetlnego może spadać nawet do 70% po okresie jednego roku eksploatacji.

Czym się zajmujemy?

Naszym zadaniem jest nie tylko dystrybucja i sprzedaż oświetlenia led. Wykonujemy kompleksową obsługę projektów w zakresie montażu oświetlenia – kalkulacje, wizualizacje czy ewentualny serwis w ramach gwarancji. Codziennie dajemy z siebie 100%, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni ze współpracy z nami.

Nasze cele

Stawiamy sobie ambitne cele. Każdego dnia krok po kroku dbając o najmniejsze szczegóły staramy się zmierzać ku nim. Chcemy przede wszystkim nie tylko sprzedać i zapomnieć, ale nawiązywać długoletnie, ciepłe relacje z naszymi klientami. Pragniemy by jako marka stać się rozpoznawalnymi nie tylko lokalnie oraz jako solidna i godna zaufania. Za jeden z głównych celów stawiamy sobie również to, by nasze produkty były zawsze niezawodne przy zachowaniu najlepszych parametrów.

Zapraszamy do współpracy

Potrzebujesz pomocy z oświetleniem LED?

Jeśli wybranie oświetlenia LED sprawia Ci problem i nie masz pewności, która z kategorii sprawdzi się najlepiej w Twojej sytuacji – skontaktuj się z nami. Od lat zajmujemy się profesjonalnym oświetleniem zewnętrznym oraz wewnętrznym i posiadamy tysiące zadowolonych klientów, którzy zaufali naszej firmie. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań służymy pomocą – nasza wykwalifikowana kadra odpowie na każde pytanie i pomoże wybrać odpowiednie oświetlenie LED

Niektóre firmy, które zdecydowały się na zakup naszego oświetlenia