17.05.2024 Nowe usługi!

Powiększamy nasz asortyment o następne wspaniałe serie produktów czyli – ALTA, seria ta jest z ramienia High Bay, które od lat jest wiodącym oświetleniem przemysłowym.

Warto tutaj wspomnieć, iż charakterystyczne cechy oświetlenia High Bay to wysoka jasność, efektywność energetyczna oraz wytrzymałość. Zwykle używa się w nich specjalnych żarówek, takich jak diody LED, które zapewniają mocne, równomierne oświetlenie na dużej powierzchni. Oświetlenie High Bay jest też często wyposażone w systemy regulacji, które umożliwiają dostosowanie natężenia światła, do zmieniających się warunków pracy, a nawet mogą być wyposażone w Bluetooth.

W ramach ciekawostki dodamy, że High Bay to termin używany przeważnie w kontekście oświetlenia przemysłowego i magazynowego. Odnosi się on do rodzaju oświetlenia montowanego na wysokich sufitach, typowo w halach produkcyjnych, magazynach, centrach logistycznych oraz innych przestrzeniach przemysłowych, gdzie potrzebne jest intensywne oświetlenie na dużej wysokości.

Nasza seria ALTA łączy w sobie najnowsze technologie i przedstawia tylko najlepsze rozwiązania oświetleniowe spod niezwodnego High Bay.